• Terminy konsultacji dla uczniów i rodziców w r. szk. 2022/2023

         
        Konsultacje dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2022/2023
        Lp. Nazwisko i Imię Nauczyciela Termin konsultacji  (dzień tygodnia  i godzina) Sala/gabinet
        1. Adrian Magdalena wtorek 12:30-13:30 s. 20
        2. Banaszewska-Hellich Agnieszka wtorek, czwartek 7:30-8:00 s.248
        3. Błajszczak Joanna poniedziałek 13:30-14:30 zaplecze, s. 222
        4. Bocianowska Natalia wtorek 14:10-14:40,piątek 11:00-11:30 korytarz s.57
        5. Bogacki Rafał czwartek 7:00-8:00 s.28
        6. Bojarska Karolina  środa 12:45-13.45 s.236
        7. Borkowska Lucyna środa 13:30-14:30                            gabinet 142
        8. Brochocka-Pełka Joanna Piątek 7:00-8:00 s.222
        9. Chmielecka-Szaro Krystyna Czwartek 12:00-13:00 s.13
        10. Chylak Róża Piątek 7:00-8:00 s.147
        11. Ciecióra Justyna wtorek 14:30-15:00, środa 15:30-16:00 s.250
        12. Ciesielska-Pocialik Beata czwartek 16:00-17:00 gabinet nr 33
        13. Cięciara Dorota wtorek, czwartek 14:00-14:30 s.143
        14. Ciołko Anna czwartek 10:40- 11:40 korytarz sala 115/pokój nauczycielski
        15. Czerniewska Karolina  Piątek 12:30-13:35 pokój nauczycielski
        16. Dąbrowski Piotr środa 15:30 - 16:30 korytarz s. 207
        17. Domagala Natalia  czwartek 14:30-15:30 s.126
        18. Duszak Hanna środa 14:45-15:45 s.128
        19. Faber-Mazik Agnieszka wtorek 14:30-15:30 s.59
        20. Falkowska Dominika wtorek 12:30-13:30 s.126
        21. Fornalik Edyta wtorek 9:40-10:00/piątek14:30-15:10 s.126/s.221
        22. Frączek-Dąbrowska Agnieszka Poniedziałek 11:35-12:35 pokój nauczycielski
        23. Fus-Grzymkowska Beata wtorek 11:00-12:00 biblioteka 
        24. Gajda Piotr poniedzialek 18:00-19:00 s.81
        25. Glanda-Machnicka Paulina wtorek 13:30-14:00/środa 9:10-9:40 s.207
        26. Grzegorzewska Marlena środa 7:00-8:00 s.136
        27. Guba Dorota środa 7:00 - 8:00 biblioteka 
        28. Gutowska-Dyczewska Monika piątek 13:30-14:30 s.221
        29. Izdebska Beata poniedziałek, wtorek 12:00 - 12:30 s.17
        30. Jakubowska Joanna Poniedziałek 07:55-08:55 gabinet 168
        31. Jastrzbęska Anna 2 i 4 wtorek miesiąca 17:00 - 18:00 biblioteka
        32. Jaworska Agnieszka środa 12:30-13:30 pokój nauczycielski
        33. Jeruszka Przemysław  piątek 16:30-17:15 gabinet 168
        34. Jezierska Janina piątek 7:00 - 8:00 s.216
        35. Jędrzejczyk Katarzyna czwartek 14:30-15:30 s.139
        36. Kaczor Anna piątek 11:25-12:25 s.41
        37. Kamińska Małgorzata środa 7:00-8:00 s.242
        38. Kardyś Halina czwartek i piątek 7:00 - 7:30 korytarz s. 166
        39. Kasprzyk Aleksandra środa 8:00-9:00 gabinet nr 34
        40. Kirszkowska Katarzyna czwartek 10:45 - 11:45 s.126/s.221
        41. Kluczyńska Agata wtorek 7:30 - 8:30 s.145
        42. Kłączyńska Emilia poniedziałek 17:00-18:00 gabinet nr 264
        43. Kolano Małgorzata czwartek 7:00-7:30, piątek 7:30-8:00 s. 57
        44. Kopeć Kamila Poniedziałek, wtorek 7:30-8:00 s.118
        45. Kosińska Katarzyna czwartek 10:45 - 11:45 sala 139/ kotytarz przy pokoju naucz.
        46. Kotarska Agnieszka środa, 11:20 - 12:20 korytarz przy s.57
        47. Krukowska Kamilla poniedziałek 14:45 -15:45 s. 236
        48. Krygier Kamil poniedziałek 15:30-16:30 sala gimnastyczna
        49. Kubrak Rachela poniedziałek 7:30-8:00, wtorek 7:30-8:00 s.107
        50. Kucharska Magdalena pon., wtorek 11:40-12:10 s.57
        51. Kulas Ewa wtorek 14:30 - 15:30 s.59
        52. Kurek Emil pon.: 7:30 - 8:00 i 10:00 - 10:30 s.126 
        53. Kurkus-Soja Agata wtorek, 7:00-8:00 s.141
        54. Kurowska Paulina wtorek i środa 14.30 - 15.00 s.81
        55. Kuźmińska Iwona wtorek i środa 14:30 - 15.00 korytarz przy s.104
        56. Lach Joanna wtorek 7:30-8:00, środa 7:30-8:00 s.81
        57. Lankiewicz Hanna wtorek, 16:00-17:00 s.247
        58. Leszczak-Kiełbasa Monika poniedziałek 11:30 - 12:30 s. 13
        59. Lisowska Jolanta wtorek, 15:00 - 16:00  gabinet 30
        60. Liszewska Anna wtorek, 7:00 - 8:00 s.115
        61. Łęcki Paweł poniedziałek 6:45-7:45 s.149
        62. Maciejko Barbara wtorek 17:15 - 18:15 s.59
        63. Mackiewicz-Belska Katarzyna środa 14:00-14:30,czwartek 13:45-14:15   s.135
        64. Majsak Marzenna wtorek 12:05-12:35, środa 11:40-12:10 korytarz s. 166
        65. Maliszewska Milena poniedziałek, środa 8:00-8:30 s.107
        66. Matuszewska Marta wtorek 15:30-16:30 s.260
        67. Merska Kamila czwartek 7:00-8:00 s.10
        68. Micał Anna czwartek 14:30-15:30  s.144
        69. Moczydłowska-Kapica Urszula poniedziałek 12:35-13:35 (co II pon.) korytarz s.107
        70. Mróz Anna wtorek 15:00-16:00 s.81
        71. Nadolska Krystyna  czwartek 13:45 - 14:45 korytarz s. 57
        72. Nikiciuk Anna środa 12:40 - 13:40 pokój nauczycielski
        73. Obarska Hanna poniedziałek, wtorek 11:00-11:30 korytarz s.104
        74. Olak-Dąbrowska Joanna piątek 7:00 - 8:00 gabinet nr34
        75. Olszacka Agnieszka czwartek 7:45-8:45 s.240
        76. Opasiński Mateusz wtorek 15:30 - 16:30 pokój nauczycielski
        77. Ostrowska Danuta czwartek 15:40 - 16:40 s.111
        78. Pabich Iwona środa 8:00 - 8:45 s.56
        79. Parol Joanna środa 7:00 - 8:00 s.237
        80. Piecyk Daniel Wtorek 14:45 - 15:45 s.81
        81. Piętka Natalia Środa 7:00 - 8:00 pokój nauczycielski
        82. Piguła Michał Wtorek 14:45 - 15:30 s.262
        83. Pistolin Anna Piątek 11:30 - 12:30 s.127
        84. Pluta Jolanta piątek 8:15-8:45, 13.30-14.00 gabinet nr 36
        85. Polczyńska Iga Wtorek 15:30- 16:30 81
        86. Popieluch Joanna środa 13:00-14:00 s.41
        87. Przewoźniak Grzegorz czwartek 14:30-15:30  s.81
        88. Pszczółkowska Weronika czwartek 12:25-13:25 pokój nauczycielski
        89. Pytlak Aneta piątek 7:00 - 8:00 s.115
        90. Ropiak Sebastian wtorek 7:30-8:00, środa 7:30-8:00 s.81
        91. Rosada Krystian wtorek 7:50 - 8:50 pokój nauczycielski
        92. Rudzka Agata poniedziałek 13:45 - 14:30 s.252
        93. Rzepka Magdalena  piątek 8:55-9:55 s.126A
        94. Rzeszutek Aneta środa 14:30-15:30 s.205
        95. Sabak Anna środa 7:00- 8:00 gabinet nr 142
        96. Sakowska Anna wtorek 15:30-16:30 s.147
        97. Sattarov Wioleta piątek 7:00-8:00 pokój nauczycielski
        98. Sieczka Aneta Wtorek 15:30- 16:30 s.113
        99. Siedlec Anna czwartek- 11:30- 12:30 s.117
        100. Smoleń Anna czwartek 17:00-18:00 biblioteka
        101. Spychalska Monika Czwartek 14:35 -15:35 s.246
        102. Stańczak Jolanta Środa 16:00-17:00 gabinet  nr 31
        103. Strumińska Agnieszka  Wtorek 17:00-18:00 gabinet nr 264
        104. Sulkowska Anna Poniedziałek 9:40-10:40 gabinet nr 42
        105. Szczukiewicz Urszula poniedziałek 12:35-13:35 (co II pon.) korytarz s. 166
        106. Szendzielorz Jolanta czwartek, piątek 12:00-12:30 s.17
        107. Szklarczyk Edyta poniedziałek 7:00-8:00 s. 117
        108. Szostkowski Mateusz wtorek i środa 14:30-15:00 s. 261
        109. Sztranc Hanna wtorek (co drugi)  12:35-13:35 s.213
        110. Szymański Wojciech wtorek 12:30 - 13:30 pokój nauczycielski
        111. Śliwowska Ewelina czwartek 13:30 - 14:00
        czwartek 10:45 - 11.:5 
        s.212
        112. Ślusarczyk Katarzyna piątek 14:35 - 15:35 s.229
        113. Tęcza Iwona środa 16:00-17:00 gabinet nr 29
        114. Tomasiak Inga wtorek 7:00-8:00 s.245
        115. Turczyn-Bujalska Liliana czwartek 15:30-16:30 s.20
        116. Tybuś Magdalena wtorek 16:00-17:00 gabinet 31
        117. Wasak Joanna czwartek 15:35-16:35 pokój nauczycielski
        118. Wawrzecka Diana poniedziałek 07:00-08:00 s. 10
        119. Wiciak Marlena środa 14:30-15:30 gabinet nr 168
        120. Wiercińska Marlena poniedziałek 13:30-14:30 s.167
        121. Wilczyńska Monika środa 13:30-14:30 s.246
        122. Wojtak Małgorzata środa 12:40-13:40 pokój nauczycielski
        123. Wołenkiewicz-Rekucka Agnieszka poniedziałek 15:40 - 16:40 s.218
        124. Wrona Małgorzata środa 14:30-15:30 s.126
        125. Zapadka Monika  czwartek 10:45- 11:45 s.149
        126. Zawadzka Katarzyna wtorek 13:00 - 13:30
        czwartek 9:00 - 9:30
        s.107
        s.107
        127. Zegan Izabela wtorek, środa 11:00 - 11:30  korytarz s. 166