• Biblioteka - nauka zdalna dla UA

• 13.04.2022 15:35
      • Edukacja zdalna w Bibliotece dla uczniów z Ukrainy, którzy nie dysponują własnym sprzętem komputerowym

Stanowiska komputerowe będą dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 15:30

Ponadto, po nauce zdalnej zorganizowane będą  dla chętnych  uczniów  bezpłatne  lekcje języka polskiego.

Zapisy:  tel. 885 866 154  lub na adres:  ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl<mailto:ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl>

Liczba miejsc ograniczona.

З 19 квітня в бібліотеці для дітей та підлітків  No 29 за адресою вул. Konarskiego 6, будуть доступні місця спільного навчання з використанням методів і прийомів дистанційного навчання (онлайн) для української молоді, яка продовжує навчання у школі, що діє в системі освіти України.

Комп’ютерні станції будуть доступні з понеділка по п’ятницю з 8:30 - 15:30

Крім того, після дистанційного навчання для бажаючих будуть організовані безкоштовні уроки польської мови.

Записи за телефоном 885 866 154 або за адресою ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl <mailto: ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl>

Edukacja zdalna w Bibliotece

Zapraszamy  uczniów ukraińskiej szkoły, którzy nie dysponują własnym sprzętem komputerowym do Biblioteki- Wypożyczalni nr 29 przy ul. Konarskiego 6, gdzie będą mogli  na miejscu uczyć się w formie zdalnej w  ukraińskiej szkole.

Już w kwietniu br.,  w Bibliotece -Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży nr 29 przy ul. Konarskiego 6 planowane jest stworzenie miejsca wspólnej nauki z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (online) dla młodzieży ukraińskiej, która kontynuuje naukę w szkole funkcjonującej w ukraińskim systemie oświaty .

Termin rozpoczęcia pierwszych zajęć oraz godziny spotkań zostaną ogłoszone wkrótce!!!

Zapisy:  tel. 885 866 154           lub na adres:    ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl<mailto:ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl>

Liczba miejsc ograniczona.

WERSJA W JĘZYKU UKRAIŃSKIM

дистанційне навчання в бібліотеці

Запрошуємо учнів української школи, які не мають власної комп’ютерної техніки, до Бібліотеки No29 за адресою вул. Конарського 6, де вони зможуть дистанційно навчатися в українській школі.

Вже у квітні цього року в бібліотеці  для дітей та підлітків No 29 за адресою вул. Конарського, 6, планується створити місце спільного навчання з використанням методів і прийомів дистанційного навчання (онлайн) для української молоді, яка продовжує навчання у школі, що діє в системі освіти України.

Про дату та годину перших занять буде повідомлено найближчим часом !!!

Записи за телефоном 885 866 154 або за адресою ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl<mailto:ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl>

Кількість місць обмежена.