• Certyfikat Szkoła w Chmurze Microsoft dla SP 357

• Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała tytułu Szkoła w Chmurze Microsoft w ogólnopolskim programie dla szkół. To duży krok w dalszej transformacji cyfrowej naszej szkoły!

Szkoła w chmurze Microsoft, to szkoła bazująca na technologii Microsoft, jednocześnie integrująca nowe modele uczenia się i nauczania, oraz sposoby komunikacji i współpracy pomiędzy nauczycielami, pracownikami, uczniami i rodzicami. To szkoła przygotowująca uczniów do aktywnego i mądrego wykorzystywania technologii na każdym etapie edukacji. To także szkoła, która koresponduje ze zmianami ekonomicznymi i społecznymi, a przez to przygotowuje swoich uczniów do aktywnego podejmowania wyzwań edukacyjnych i zawodowych po opuszczeniu szkoły.