• Złoto w biegach przełajowych w Mistrzostwach Bemowa

• Rok szkolny dopiero się zaczął, a my już mamy drugie złoto w grupie starszych chłopców.

W Mistrzostwach Bemowa w biegach przełajowych indywidualnych rocznik 2006, złoty medal zdobył Maksymilian Koj z kl. 8b.

Gratulacje dla wszystkich zawodników dzielnie walczących!

Opiekun: Joanna Lach

• Złoty medal w Mistrzostwach Bemowa w piłce nożnej

• Miło nam poinformować, iż w tym roku szkolnym chłopcy z rocznika 2006 i 2007 zdobyli złoty medal w Mistrzostwach Bemowa w piłce nożnej. Tym samym zakwalifikowali się do Mistrzostw Warszawy.

Skład zespołu: Maksymilian Koj 8b, Jan Faberski 8b, Antoni Malinowski 8b, Szymon Marcinkowski 8a, Jakub Kozdroń 8a, Karol Wiecki 7g, Filip Krupa 7d, Adam Zajkowski 7d, Rafał Wieczorek 7d.

Wielkie brawa!!!

Opiekunowie: Joanna Lach, Piotr Gajda

• Sukces reprezentacji dziewcząt SP 357 w zawodach piłki nożnej

• Miło mam poinformować, że reprezentacja dziewcząt naszej szkoły, w składzie: Amelia Demus (8a), Aleksandra Duszak (8a), Olivia Gorey-Muszyńska (8a), Małgorzata Nowak (8a), Zuzanna Kwiatkowska (7d), Antonina Paruzel (7d), Olivia Majewska (7b), Julia Metera (7a), Alicja Puczkowska (7g), zdobyła III miejsce w zawodach sportowych rozgrywanych w SP 150.

Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów!

Opiekun: p. Daniel Piecyk

• Komunikat Dyrektora SP 357 dotyczący organizacji pracy szkoły w r. szk. 2020/2021

• Szanowni Państwo,

w związku z Państwa niepokojami związanymi z organizacją pracy szkoły we wrześniu pragnę zapewnić, iż bardzo staramy się stworzyć naszym uczniom, pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym wszelkie warunki w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego, określone w wytycznych Ministra Zdrowia i rekomendacjach Ministra Edukacji Narodowej. Obecna sytuacja spowodowała konieczność dostosowania organizacji pracy szkoły do obowiązujących procedur i zasad postępowania w okresie pandemii.

Nasza szkoła, pomimo dużej przestrzeni przeznaczonej na realizację obowiązkowych zajęć edukacyjnych i opiekę świetlicową, dysponuje ograniczoną ilością pomieszczeń. Szkoła rośnie z naszymi uczniami, a pomieszczeń nie przybywa. W celu zapewniania bezpiecznych warunków zdrowotnych uczniowie uczą się w przydzielonych salach tak, aby zachowany był dystans społeczny dla poszczególnych grup klasowych. Pomieszczenia, w których przebywają uczniowie muszą być poddawane rygorystycznym zabiegom dezynfekującym. Zostały wydłużone dwie przerwy międzylekcyjne.

Rozumiem Państwa obawy, dotyczące organizacji zajęć i jej ewentualnym wpływem na słabsze funkcjonowanie dzieci w szkole, ale bardzo proszę o zrozumienie trudnej sytuacji w jakiej wszyscy się znaleźliśmy. Każde podejmowane przez nas działanie poddawane jest dogłębnym przemyśleniom. Prosimy o wyrozumiałość. Prosimy też o pozwolenie nam na zorganizowanie pracy tak, by wszyscy nasi uczniowie rozpoczęli zajęcia edukacyjne w warunkach zapewniających im w jak najwyższym stopniu bezpieczeństwo zdrowotne. Tylko zorganizowanie dziecku kształcenia w warunkach zgodnych z obowiązującymi zaleceniami, da nam wszystkim możliwość kontynuowania edukacji w systemie stacjonarnym.

Dziękujemy za wszelkie uwagi i prosimy o kontynuację naszej dobrej współpracy, pełnej zaangażowania w sprawy szkoły i wszystkich uczniów.

Z poważaniem,

Beata Ciesielska-Pocialik