Skład Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2023/2024

Anna Mróz

Katarzyna Piwowarska

Drodzy Rodzice,

Przypominamy, że schemat komunikacji pomiędzy Prezydium Rady Rodziców a Rodzicami uczniów naszej Szkoły wygląda następująco:

Prezydium RR -> Trójka klasowa -> Rodzice uczniów w danej klasie

1. Prezydium RR przekazuje informację do Trójek klasowych w formie elektronicznej na wskazane adresy e-mail
          2. Przedstawiciele Trójek klasowych przekazują informacje Rodzicom uczniów w swojej klasie
          3. Informacje są zamieszczane również na stronie www szkoły, przy czym, z uwagi na ogólnodostępny charakter strony, zakres informacji może być ograniczony. Pełną informację zawsze otrzymują Przedstawiciele trójek klasowych.

Wszystkie protokoły z zebrań Rady Rodziców są zawsze przekazywane Przedstawicielom klas drogą elektroniczną. Protokoły powinny być odczytywane na zebraniach klasowych oraz w razie potrzeby szczegółowo omawiane i wyjaśniane. Są także publikowane na stronie www.

Kontakt:

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Radą Rodziców w sprawach naszych dzieci i szkoły:

• za pomocą poczty e-mail: rada357@wp.pl
          • poprzez przedstawicieli klas wybranych do Rady Rodziców

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/RRSP357

opublikowała: M. Wojtak