• .

GIMNASTYKA KOREKCYJNA W SZKOLE >>>>> ZOBACZ

Nabór na zajęcia gimnastyki korekcyjnej w Szkole Podstawowej nr 357 w Warszawie

w roku szkolnym 2018/2019

1. Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej w Szkole Podstawowej nr 357 przeznaczone są dla dzieci w wieku 6 lat i uczniów klas I – IV.

2. Nabór odbywa się na podstawie aktualnego zaświadczenia od specjalisty tj.: ortopeda, fizjoterapeuta, rehabilitant.

3. Zaświadczenie należy dostarczyć do sekretariatu od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00 (po wcześniejszym zapisie u nauczyciela prowadzącego).

4. W zaświadczeniu powinny znaleźć się następujące informacje:

- rok szkolny, na który dziecko zostaje wpisane na zajęcia (2018/2019);

- wada postawy dziecka;

- cel zajęć – aby było to zalecenie uczęszczania na zajęcia gimnastyki korekcyjnej;

5. Zapisy na zajęcia:

- odbywają się według kolejności zgłoszeń,

- przez dziennik elektroniczny Librus – u nauczyciela prowadzącego (uczniowie klas I - IV)  wg załączonej tabeli;

- Rodzice uczniów 6 – letnich osobiście u nauczyciela prowadzącego (gabinet 81 podczas przerw międzylekcyjnych)  wg załączonej tabeli;

6. Nabór trwa przez cały rok, w zależności od dostępnych miejsc w grupach.

7. 5 nieobecności dziecka podczas zajęć (w przypadku pełnej grupy) skutkować będzie skreśleniem z listy uczestników.

8. Zajęcia rozpoczynają się w poniedziałek 17 września 2018 r.

Zajecia_gimnastyki_korekcyjnej_w_r._szk._2018-2019.pdf