ROK SZKOLNY 2023/2024

ROK SZKOLNY 2022/2023

Z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy w projekcie „Szkoła z pomysłem na rozwijanie pasji czytelniczych”.

27 września 2023 roku w siedzibie Centrum Nauki Kopernik odbyła się XIV gala wręczenia Honorowych Wyróżnień Szkoła z pomysłem” Prezydenta m.st. Warszawy.

W uroczystości, z udziałem przedstawicieli społeczności wyróżnionych szkół, uczestniczyli: Renata Kaznowska – zastępca prezydenta m.st. Warszawy, przedstawiciele Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy na czele z dyrektor Joanną Gospodarczyk, zarządu dzielnic m.st. Warszawy, a także Zespołu opiniującego tegoroczne wnioski szkół, w tym prof. Joanna Łukasiewicz-Wieleba z Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oraz przedstawicielki samorządowej placówki doskonalenia nauczycieli – Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES).
          Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m. st. Warszawy dla SP 357 za projekt „Szkoła z pomysłem na rozwijanie pasji czytelniczych” odebrały koordynatorki projektu, nauczycielki bibliotekarki : Dorota Guba i Beata Fus-Grzymkowska.

Jest to ogromny sukces, gdyż Biblioteka Szkolna została doceniona za szereg przeprowadzonych akcji i konkursów mających duży wpływ na rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród uczniów.

Podziękowania należą się także nauczycielkom bibliotekarkom Pani Annie Smoleń
          i Annie Jastrzębskiej, które również włożyły swój wkład do otrzymania wyróżnienia Prezydenta m.st Warszawy.

Na zdjęciu znajduje się nagroda, którą jest Honorowe Wyróżnienie Prezydenta Miasta Warszawy za projekt Biblioteki szkolnej "Szkoła z pomysłem na rozwijanie pasji czytelniczych"

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji podsumowującej projekt "Szkoła z pomysłem na rozwijanie pasji czytelniczych" ZOBACZ

***********************

Zdjęcia przedstawiają certyfikaty "Szlachetnej paczki" na których widnieją informacje i loga instytucji "Szlachetna paczka", kulę ziemską na której ludzie trzymają flagę.

ROK SZKOLNY 2019/2020

Zdjęcie przedstawaia Certyfikat "Biblioteka na medal", obezark medalu na którym widnieje książka i serca oraz logo biblioteki-szkolne online.