ROK SZKOLNY 2023/2024
Klasa
Wychowawca
Numer sali
4a
Agnieszka Olszacka
240
4b
Anna Miał
144
4c
Dorota Cięciara
143
4d
Natalia Piętka
218
5a Joanna Brochocka - Pełka 222 5b Anna Pistolin 229 5c Justyna Ciecióra 250 5d Inga Tomasiak 245 5e Janina Jezierska 141 6a Joanna Błajszczak 222 6b Przemysław Jeruszka 221 6c Katarzyna Jędrzejczyk 218 6d Róża Chylak 250 6e Iga Polczyńska 216 7a Małgorzata Kamińska 242 7b Agnieszka Wołenkiewicz-Rekucka 261 7c Monika Spychalska 246 7d Karolina Kaczanowska 213 7e Aneta Rzeszutek 205 8a Małgorzata Wrona 252 8b Agata Rudzka 229 8c Agnieszka Banaszewska-Hellich 248 8d Joanna Parol 237 8e Anna Sakowska 147
Nauczyciele uczący w klasach IV-VIII
JĘZYK ANGIELSKI
Aneta Rzeszutek – 6c gr 2, 6d gr 2, 6e gr 2, 7e
Anna Micał – 4b, 6a gr 2, 6b gr 2, 7b gr 1, 7c gr 1, 7d
Marlena Grzegorzewska – 5a gr 1, 5c, 5d, 5e, 7a, 8a gr 1, 8e
Paulina Glanda-Machnicka – 5a gr 2, 5b, 6a gr 1, 6b gr 1, 6d gr 1, 6e gr 1
Dorota Cięciara – 4a, 4c, 4d, 8c, 8d, 3a, 3b
Katarzyna Jędrzejczyk – 6c gr 1, 6c gr 2, 7b gr 2, 7c gr 2, 8a gr 2, 8b, 3c, 3d
JĘZYK HISZPAŃSKI
Aneta Rzeszutek – 7c, 7e, 8b, 8d
Kinga Ostrowska – 7a, 7b, 7d, 8a, 8c, 8e
JĘZYK NIEMIECKI
Monika Puzdrakiewicz – 7a, 7bc, 7de, 8a, 8bc, 8de
JĘZYK POLSKI
Joanna Brochocka-Pełka – 4d, 5a, 5b, 5e
Hanna Krzyżanowska-Bednarz – 5c, 5d, 6c, 6e
Joanna Parol – 4b, 6a, 8c, 8d
Małgorzata Kamińska – 6b, 7a, 7b, 8b
Karolina Kaczanowska – 6d, 7c, 7d, 7e
Agnieszka Olszacka – 8a, 8e, 4a, 4c
MATEMATYKA
Agnieszka Banaszewska-Helich – 7a, 7e, 8c, 8e
Agata Rudzka – 6b, 6d, 8b
Anna Pistolin – 5b
Agnieszka Wołenkiewicz-Rekucka – 5c, 6e, 7b
Monika Spychalska – 6c, 7c, 7d, 8a, 8d
Natalia Piętka – 4d, 5d, 5e, 6a
Małgorzata Tomala-Duch - 4a, 4b, 4c, 5a
HISTORIA
Inga Tomasiak – 5a, 5d, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e
Wioletta Sattarov – 4a, 4b, 4c, 4d, 5b, 7a, 7b, 7c, 7d, 7e
Janina Jezierska – 5c, 5e, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e
WOS
Inga Tomasiak – 8c, 8d, 8e
Janina Jesierska – 8a, 8b
PRZYRODA/BIOLOGIA
Justyna Ciecióra – 4a, 4b, 5c, 7e, 8b, 8c, 8d, 8e
Róża Chylak – 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 7a, 7b
Małgorzata Wrona –7c, 7d, 8a
Monika Gutowska-Dyczewska – 4c, 4d, 5a, 5b, 5d, 5e
GEOGRAFIA
Róża Chylak – 6a, 6c, 6d, 6e, 7a, 7b
Anna Sakowska – 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 7c, 7d, 7e, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e
Przemysław Jeruszka – 6b
FIZYKA
Paweł Łęcki – 7a, 7b, 7c, 7d, 7e, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e
CHEMIA
Agata Rudzka – 8b, 8c, 8d, 8e
Małgorzata Wrona – 7a, 7b, 7c, 7d, 8a
PLASTYKA
Katarzyna Mackiewicz-Belska – 4a, 4b, 4d, 4e, 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 7a, 7b, 7c, 7d, 7e
Katarzyna Kosińska – 4c
MUZYKA
Kamilla Krukowska – wszystkie klasy IV-VII
TECHNIKA
Katarzyna Kosińska – wszystkie klasy IV-VI
INFORMATYKA
Anna Pistolin – 5a gr 1, 5b, 5c gr 1, 5d gr 1, 5e gr 1, 6a gr 1, 6b gr 1, 6c, gr 1, 6d gr 1, 8a gr 1, 8b gr 1, 8c gr 1, 8d gr 1, 8e gr 1
Iwona Pabich – 4a gr 2, 4b gr 2, 4c gr 2, 4d gr 2, 6a gr 2, 6b gr 2, 6c gr 2, 6d gr 2, 6e gr 2, 7a gr 1, 7c gr 1, 7d gr 1, 7e gr 1, 8a gr 2, 8b gr 2, 8c gr 2, 8d gr 2, 8e gr 2
Agnieszka Wołenkiewicz-Rekucka – 5a gr 2, 5c gr 2, 5d gr 2, 5e gr 2, 7a gr 2, 7b gr 1, 7b gr 2, 7c gr 2, 7d gr 2, 7e gr 2
WYCHOWANIE FIZYCZNE
Joanna Lach – 4ab dz, 4cd, 6a dz, 6b dz, 6d dz
Iga Polczyńska – 5a dz, 5cd dz, 6e dz, 7ac dz, 7de dz
Anna Mróz – 6c dz, 8a dz., 8b8c dz
Kamil Krygier – 4ab chł, 4cd chł, 5be dz, 8bc chł, 8de dz
Piotr Gajda – 5a chł, 5be chł, 5cd chł,7c chł, 7d chł
Grzegorz Przewoźniak – 7a chł, 7b chł, 7e chł, 8a hł, 8de chł
Sebastian Ropiak – 6a chł, 6b chł, 6c chł, 6d chł, 6e chł, 7b dz
RELIGIA
Agnieszka Jaworska – 4a
Ks. Grzegorz Flis – 4b, 4c, 4d
Ks. Adrian Brudniak - 5a, 5b, 5e, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e
Ks. Piotr Gołębiewski – 5c, 5d, 7a, 7b, 7c, 7d, 7e
Ks. Krystian Rosada – 8a, 8b, 8c, 8d, 8e
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
Agnieszka Banaszewska-Hellich – 8c, 8e
Katarzyna Kosińska – 8a, 8b, 8d
DORADZTWO ZAWODOWE
Wioleta Sattarov – kl. 7 I 8