Akcja Gorączka Złota PCK "Detektyw Grosik"

Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Detektyw Grosik" polegającej na zbieraniu złotych monet o nominale 1, 2, 5-groszowych, które po zważeniu i przeliczeniu zostaną przeznaczone dla najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży z Warszawy.

W tym roku Warszawska Grupa Społecznych Instruktorów Młodzieżowych PCK przede wszystkim skieruje zebrane środki na akcję letnią dla dzieci i wyprawki szkolne.

Organizatorzy przewidują organizację twórczych warsztatów dla dzieci, zajęć z pierwszej pomocy, gier i zabaw, a swoją opieką szczególnie chcą wesprzeć dzieci ze szkół, które wezmą udział w akcji Gorączka Złota PCK „Detektyw Grosik”.

Informujemy jednocześnie, że Gorączka Złota PCK „Detektyw Grosik” 2018 została objęta honorowym patronatem Wojewody Mazowieckiego Pana Zdzisława Sipiery oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

W porozumieniu z Panią Kierownik Świetlicy Panią Jolantą Lisowską w salach świetlicowych będą umieszczone pojemniki do których można wrzucać monety.

Akcja trwa od 1.03.do 25.05.2018r.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

Anna Nikiciuk i Marlena Gacka