• Cybernauci – Kompleksowy Projekt Kształtowania Bezpiecznych Zachowań w Sieci

W dniach 27-28 lutego 2018 r. odbyły się warsztaty dla uczniów, rodziców i nauczycieli z zakresu bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni oraz reagowania na zagrożenia. Szkolenia realizowane były w ramach programu „Cybernauci”, do którego przystąpiła nasza szkoła.

Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli. W projekcie udział wzięli uczniowie z klas: 3p, 4e i 5b.

Projekt prowadzony jest w ramach programu „Bezpieczna+” Ministerstwa Edukacji Narodowej  i finansowany ze środków Ministra Edukacji Narodowej. Został objęty honorowym patronatem przez Ministerstwo Cyfryzacji, Rzecznika Praw Dziecka oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji. Realizowany jest przez fundację Nowoczesna Polska.

Link do strony: https://cybernauci.edu.pl/

GALERIA >>>>> zobacz