Lepsza szkoła to projekt edukacyjny prowadzony przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

Główne cele projektu to:

- badanie efektywności nauczania,

- rozwijanie integracji międzyprzedmiotowej,

- przygotowanie uczniów do udziału w sprawdzianie zewnętrznym, podnoszenie efektywności kształcenia i uczenia się.

W roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła po raz kolejny realizuje projekt Lepszej Szkoły

z języka polskiego i matematyki w klasach IV–VI.

W ramach projektu uczniowie uczestniczą w Sesjach z plusem.

Sesje z plusem to testy przeprowadzane trzy razy w roku szkolnym, na początku, po pierwszym i po drugim półroczu. Dają one możliwość badania bieżących postępów w nauce całych zespołów klasowych i pojedynczych uczniów.

Posługując się specjalistycznymi narzędziami pomiaru dydaktycznego nauczyciele mają możliwość badania poziomu wiedzy i umiejętności uczniów, analizowania osiągnięć uczniów i porównania wyników swoich klas z wynikami uczniów w całej Polsce.

Nauczyciele realizujący projekt: Milena Rostkowska, Dorota Dziedziela, Katarzyna Ślusarczyk, Agata Rudzka, Anna Pistolin, Alicja Franke, Katarzyna Mrowiec, Joanna Brochocka-Pełka, Agata Kurkus - Soja, Joanna Pliszka, Hanna Duszak

***************************************************************************************************************************