• Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

• 10.05.2023 07:43
        • Na zdjęciu znajdują się uczniowie SP 357 oraz nauczyciel bibliotekarz.

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek  przypadającego na 8 maja nauczyciele bibliotekarze otrzymali od klasy 5e piękne kwiaty, czekoladki i życzenia.

Serdecznie dziękujemy.

Nauczyciele Bibliotekarze

• I miejsce - Sukces uczennicy z klasy 3a w Ogólnopolskim Konkursie Literacko - Plastycznym koordynowanym przez Bibliotekę Szkolną

• 28.04.2023 10:12

• Na zdjęciu znajduje się zwycięska praca -  portret psa  wykonany przez uczenicę.

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Natalia Wysocka z klasy 3a zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Portret bohatera literatury dziecięcej" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi.

Gratulujemy!

Wyniki konkursu > zobacz

Pozostałe osoby, które brały udział w konkursie otrzymają nagrody pocieszenia od Biblioteki Szkolnej.

Koordynatorami konkursu w szkole była Pani Beata Fus - Grzymkowska i  Dorota Guba

• Pomoc uczniów w bibliotece

• 18.04.2023 10:37
        • W bibliotece szkolnej uczniowie z klasy 8b raz w tygodniu w ramach wolontariatu pomagają bibliotekarzom w opracowaniu książek.

• Podsumowanie rankingu kącików czytelniczych

• 28.03.2023 10:35

• W pierwszym semestrze najlepszymi okazały się kąciki klas:
          4b - 1 miejsce
          6c i 8g - 2 miejsce
          3a i 3b - 3 miejsce

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Anna Jastrzębska
        • Wyniki konkursu "Układ Słoneczny" w ramach programu "Szkoła przyjaciół Kopernika"

• 28.03.2023 10:26
        • Biblioteka szkolna wyłoniła zwycięskie prace w konkursie "Układ Słoneczny".

I miejsce: Natalia Stępniak 3d, Michalina Jędrzejczak 3d

II miejsce: Szymon Barcikowski 1a, Linda Moj – oddział przedszkolny

III miejsce: Wiktor Podgórski 2a

WYRÓŻNIENIE:  Maja Jankowska 3a