• Dzień kobiet w Bibliotece szkolnej

08.03.2024 09:29
      8 marca 2024 r Biblioteka szkolna z okazji Dnia Kobiet utworzyła ciekawą wystawę książek przedstawiających sylwetki znanych kobiet.

• Miłośnicy książek i biblioteki szkolnej

13.03.2024 09:48
      Nie ma takiego dnia w którym nie byłoby miłośników książek w bibliotece szkolnej. Biblioteka szkolna tętni życiem każdego dnia od rana do zamknięcia. Dzieci spędzają miło czas na czytaniu książek. Biblioteka szkolna w ramach dofinansowania z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa mogła zakupić wiele fantastycznych książek zgodnie z zainteresowaniami uczniów. Zdjęcia poniżej najbardziej to potwierdzają.

• 26 luty 2024 - Dzień Dinozaura w Bibliotece

04.03.2024 14:19
      26 lutego - Dzień Dinozaura
      Biblioteka Szkolna utworzyła wystawę książek o dinozaurach na życzenie uczniów, gdyż interesują się tą tematyką.

• Kąciki czytelnicze w klasach

26.02.2024 10:31

Dziękuję klasom, które przygotowały kąciki czytelnicze w swoich salach lekcyjnych.

Jury miało bardzo trudne zadanie w wyłonieniu tych najciekawszych. Poniżej przedstawiam klasy, których kąciki czytelnicze zostały nagrodzone: klasa 1b, klasa 1c, klasa 5c.

Zapraszam łączników klasowych po odbiór nagród do biblioteki! Nagrody zostały ufundowane przez firmę Britę.

Anna Smoleń