• Życzenia Świąteczne

27.03.2024 12:07
      BIBLIOTEKA SZKOLNA życzy wszystkim czytelnikom zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Wielkanocnych w gronie najbliższych.

Beata Fus-Grzymkowska
      Anna Smoleń
    • Nowość w Kąciku Czytelniczym w Bibliotece Szkolnej

27.03.2024 08:24
      Każdego dnia bibliotekę odwiedza duże grono czytelników, wszystkie miejsca na kanapach i fotelu są zapełnione, czasem dzieci rywalizują o miejsce. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom dzieci biblioteka szkolna zakupiła kolejną kanapę dla dzieci. Radość jest ogromna, zdjęcia są najlepszym odzwierciedleniem.

Dorota Guba
    • Konkurs biblioteczny "Najpiękniejsze czytanie i recytowanie wierszy" z okazji Światowego Dnia Poezji

27.03.2024 08:24
      Z okazji  "Światowego Dnia Poezji" biblioteka szkolna zorganizowała konkurs na najpiękniejsze czytanie wierszy oraz ich recytowanie. Uczniowie zapoznali się z działem poezja i mogli sami wybrać wiersze, które były czytane podczas konkursu.
      Rywalizacja była ogromna, która skłoniła dzieci do ćwiczeń nad czytaniem, szczególnie tych, którzy uczęszczają do klas pierwszych.
      Konkurs przeprowadzony został w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

• 21 marzec - Światowy Dzień Poezji w Bibliotece

27.03.2024 08:19
      Z okazji Światowego Dnia Poezji  Biblioteka szkolna utworzyła wystawę książek - wiersze dla dzieci znanych poetów. Zostały ogłoszone dwa konkursy: "Wiersz o bibliotece lub bibliotekarzach" i konkurs "Recytowanie wiersza".