• I Dzielnicowy Konkurs"Mistrz Kostki Rubika"

• Na plakacie znajduje się zaproszenie do udziału w Dzielnicowym Konkursie "Mistrz Kostki Rubika". Na środku, w prawym górnym rogu, w dolnym prawym rogu oraz na środku po lewej stronie znajdują się rysunki Kostki Rubika.

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Dzielnicowym Konkursie "Mistrz Kostki Rubika".

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-8 i zostanie przeprowadzony  w trzech etapach. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 17 kwietnia 2023 r. - w Światowy Dzień Kostki Rubika.

Szczegóły w regulaminie - zobacz.

Agata Rudzka, Magdalena Rzepka

• Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn

• Na zdjęciu znajdują się uczestnicy wycieczki wraz z opiekunami.

25 stycznia chłopcy z klas czwartych mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym, sportowym wydarzeniu, jakim były Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn o Puchar Prezydenta miasta Płock. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje takich krajów jak: Marocco, Arabia Saudyjskia, Korea Południowa, Urugwaj, Algieria i wiele innych. Propagowanie zasad fair play oraz zdrowego kibicowania jest niezwykle ważne u młodych zawodników Chłopcy wrócili bardzo szczęśliwi i zmotywowani.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu - galeria.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Joanna Lach, Anna Mróz, Piotr Gajda

• Wyniki Konkursu Alfik Matematyczny

• Szanowni Państwo bardzo miło nam poinformować o wynikach Konkursu Alfik Matematyczny.

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymują:

Anna Nestoruk - klasa 2c

Jakub Koperkiewicz - klasa 5c

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymują:

Szymon Barcikowski - klasa 1a

Michał Pełka - klasa 1a

Wysokie wyniki otrzymali również:

Lena Rafalont - klasa 2a

Bruno Gruca - klasa 2a

Joanna Stańczuk - klasa 2c

Dominika Żochowska - klasa 3d

Karol Jurczak - klasa 3c

Paweł Bokiniec - klasa 7e

Gratulujemy!!!

Anna Siedlec

• Podziękowanie

• Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie w zbiórce na rzecz zwierzaków. Zachęcamy w dalszym ciągu do przynoszenia darów dla zwierzaków.

Organizatorzy zbiórki: Dorota Guba, Beata Fus-Grzymkowska

• Kiermasz ciast

• Szkolni Odyseusze Umysłu zapraszają wszystkich wielbicieli domowych wypieków na kiermasz ciast, który odbędzie się 16 stycznia 2023r. w godzinach 8.00 – 15.00 w holu szkoły.

Zebrana suma pomoże uczniom dwóch Drużyn z SP 357 pokryć niemałą kwotę wyjazdu do Gdyni na Ogólnopolski Konkurs Odyseja Umysłu.

Warto wesprzeć Odyseuszy, bo...

-uczą się kreatywnego myślenia, uciekania od schematyzmu poprzez wykorzystywanie swojej wiedzy w praktyce;

-uczą się pracy w zespole;

-uczą się rozwiązywania problemów, stawiania czoła przeciwnościom.

Wspierając uczestników Odysei:

-pomagacie konkretnym dzieciom;

-inwestujecie w potencjał twórczy zdolnej młodzieży;

-jesteście życzliwi i pomocni.

POMÓŻCIE NAM WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM WYDARZENIU I GODNIE REPREZENTOWAĆ NASZĄ SZKOŁĘ!

KUPUJCIE NASZE SŁODKOŚCI, WSPIERAJCIE NAS!

BEZ WAS SIĘ NIE UDA!

Zapraszamy - Odyseusze Umysłu

we wsparciu Rodziców i Wolontariatu

trener Odyseuszy – Danuta Ostrowska

• "Wiem co jem. Szkoła nie marnuje"

• Klasa 8d bierze udział w projekcie współfinansowanym przez Urząd Dzielnicy Bemowo "Wiem co jem. Szkoła nie marnuje". W ramach tego projektu zachęcamy wszystkich uczniów z naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji nie marnowania żywności w szkole, szczególnie do nie wyrzucania drugiego śniadania. Wyrzucając do śmietnika jedzenie przyczyniamy się do zanieczyszczenia środowiska.

Celem projektu Szkoły nie marnują jest ograniczenie marnotrawstwa żywności w szkole, a także wykształcenie wśród społeczności szkolnej poczucia szacunku do jedzenia i osób ją wytwarzających.

Gorąco zachęcamy całą społeczność szkolną do wypracowania sposobów zmniejszających ilość wyrzucanego jedzenia.

Wioleta Sattarov