• Wyniki Dzielnicowego Konkursu "Słoneczne Programowanie"

        • 03.06.2022 15:51

        • Z ogromną przyjemnością informujemy, że laureatami VI edycji Dzielnicowego Konkursu „Słoneczne Programowanie” zostali:

          W KATEGORII KLAS II - III:

          I miejsce –  Marcel Kukier klasa 3, SP 301

          II miejsce – Stefan Potasiński klasa 3 SP 357

          III miejsce – Jacek Ludwiniak klasa 3 SP 362

           

           

          W KATEGORII KLAS IV – VI:

          I miejsce – Szymon Zduń klasa 5, SP 350

          II miejsce – Szymon Mania, klasa 6, SP 150

          III miejsce – Ignacy Prokopiak, klasa 6, SP 350

          Wyróżnienie

          Filip Kita, klasa 5, SP 316

          Małgorzata Siecińska klasa 6, SP 82

           

           

          W KATEGORII KLAS VII – VIII:

          I miejsce – Łukasz Malesa klasa 7, SP 350

          II miejsce - Filip Borowski klasa 8, SP 316

          III miejsce – Bartosz Wiszniewski klasa 7, SP 357

          III miejsce - Szymon Grabczewski, klasa 7, SP 357

           

          Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

          Uroczystość rozdania nagród odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 357.

           

          Organizatorzy

          Nauczyciele informatyki SP 357

        • więcej
        • Wyniki Dzielnicowego Konkursu Literackiego organizowanego przez SP 150

        • 10.05.2022 10:16
        • Miło mi poinformować, że w Dzielnicowym Konkursie Literackim na podstawie powieści Małgorzaty Musierowicz pod hasłem "Kto czyta książki, żyje podwójnie" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 150 im. Walerego Wróblewskiego uczennice z naszej szkoły zajęły następujące miejsca: 

          II miejsce: Emilia Wojtczak - kl. 7 p                

          Wyróżnienie: Karolina Kamińska - kl.7p 

           

          Anna Smoleń

        • więcej
        • Wyniki III edycji Dzielnicowego Konkursu Literackiego „Po słonecznej stronie”

        • 27.04.2022 17:52

        • Z ogromną przyjemnością informujemy, że laureatami III edycji Dzielnicowego Konkursu Literackiego „Po słonecznej stronie” zostali: 

          W kategorii klas IV-VI: 

          I miejsce: 

          Zofia Koślacz – uczennica Szkoły Podstawowej nr 363  

          II miejsce: 

          Julia Stawczyk – uczennica Szkoły Podstawowej nr 363 

          III miejsce: 

          Paweł Bokiniec – uczeń Szkoły Podstawowej nr 357 

           

          Wyróżnienia: 

          Wojciech Kwiatkowski – uczeń Szkoły Podstawowej nr 363 

          Olaf Furman – uczeń Szkoły Podstawowej nr 301 

          Hanna Franczak – uczennica Szkoły Podstawowej nr 363 

          Helena Łyżwińska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 357 

           

          W kategorii klas VII-VIII: 

          I miejsce: 

          Katarzyna Dymek – uczennica Szkoły Podstawowej nr 357 

          II miejsce: 

          Aleksandra Rycaj – uczennica Szkoły Podstawowej nr 150 

          III miejsce: 

          Ryszard Krzesiński – uczeń Szkoły Podstawowej nr 357

           

          Wyróżnienia: 

          Gaja Woldańska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 306 

          Jeremi Galczak – uczeń Szkoły Podstawowej nr 306 

           

          Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

          Uroczystość rozdania nagród odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 357.  

           

          Organizatorzy

          Nauczyciele języka polskiego SP 357

        • więcej