• KONKURS FOTOGRAFICZNY "Być jak Kopernik"

• 19.02.2024 10:33

• Serdecznie zapraszamy uczniów kl. 1 – 3 do udziału w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Być jak Kopernik”. Którego celem jest wystylizowanie się na Kopernika, przygotowanie do tego nawiązującej do tematu scenografii oraz atrybutów (rekwizytów) i wykonanie zdjęcia. Wszystkie szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

REGULAMIN: Regulamin_konkursu_fotograficznego.docx

• KONKURS LITERACKI na rymowankę, wiersz "112 - TEN NUMER RATUJE ŻYCIE"

• 24.11.2023 07:45

KONKURS LITERACKI
          „112 ten numer ratuje życie”

Organizatorem konkursu jest Miasto Stołeczne Warszawa  - Stołeczne Centrum Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Warszawy

Cel konkursu:

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:
          1. Uczniowie klas 4 - 6
          2. Uczniowie klas 7 - 8

Z każdej kategorii będą wybrane po trzy prace (łącznie sześć prac może szkoła wysłać)

ZADANIE KONKURSOWE:
          1. Forma literacka -  napisanie wiersza lub rymowanki
          2. Temat - artystyczne przedstawienie wizji autora dotyczące europejskiego numeru alarmowego 112 z zachowaniem szacunku dla tematyki konkursu
          FORMA PRACY:
          1. Wydruk komputerowy na kartce formatu A4
          2. Co najmniej 8 wersów i nie więcej niż 16 wersów (nie więcej niż 1200 znaków)
          3. Praca może być wzbogacona ilustracją lub ilustracjami (stworzone własne)
          Pracę można wydrukować i przynieść do Biblioteki lub wysłać na adres email: biblioteka357@gmail.com       do 09.01.2024 r.

Do pracy należy dołączyć KARTĘ ZGŁOSZENIA podpisaną przez rodzica/opiekuna prawnego (do odbioru w Bibliotece szkolnej).

Praca nie może naruszać praw autorskich ani osób trzecich.
          Dorota Guba
          Beata Fus-Grzymkowska
        • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dla Dzieci i Młodzieży

• 24.11.2023 07:45
        • REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Zasady konkursu:
          Wykonanie pracy plastycznej prezentującej niezwykłą sylwetkę lisa. Inspiracji można szukać w zoo, lesie i parku, w telewizji, na kartach książek
          Technika dowolna:
          - forma malarska i rysunkowa,
          - forma przestrzenna (rzeźby i płaskorzeźby)
          - lisek może być wykonany z papieru, uszyty z tkanin, wykonany z surowców wtórnych

Format prac płaskich może być dowolny.
          Minimalna szerokość i wysokość prac przestrzennych to 20 cm.

Podpisane prace konkursowe z załącznikiem (zgodą rodzica/opiekuna) należy dostarczyć osobiście do Biblioteki szkolnej do dnia 09.02.2024 r.

Zgoda do pobrania:
          Zgoda_konkurs_LISIE_SPRAWY.pdf

Zapraszamy do udziału w konkursie

Dorota Guba, Beata Fus-Grzymkowska