• BIBLIOTEKA DOBRE MIEJSCE DLA CZŁOWIEKA

Cele programu:
          - promocja czytania
           - aktywizacja bibliotek szkolnych
          - wsparcie pozytywnego wizerunku biblioteki szkolnej jako przyjaznego i bezpiecznego miejsca w szkole
          - racjonalizacja wykorzystania czasu nauczycieli bibliotekarzy
        • Akcja "SZLACHETNA PACZKA"

• 19.02.2024 14:41
        • Biblioteka szkolna po raz kolejny przeprowadziła akcję charytatywną w szkole - "Szlachetna paczka". Potrzebująca rodzina otrzymała wszystkie niezbędne rzeczy za co dziękujemy.

• Akcja charytatywna "Serce na kartce"

• 19.02.2024 15:27
        • Biblioteka szkolna zorganizowała akcję charytatywną "Serce na kartce", której celem było wykonanie kartek świątecznych dla dzieci przebywających w szpitalach.
          Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy zaangażowali się w akcję "Serce na kartce". Wykonane przez uczniów kartki świąteczne przyniosły ogromną radość małym pacjentom.

• Projekt na pisanie książki

• 19.02.2024 15:28
        • W bieżącym roku szkolnym klasa 3 c bierze udział w projekcie na pisanie książki. Uczniowie wspólnie będą tworzyć książkę opisując przygody wymyślonych przez siebie bohaterów. Książka będzie posiadać barwne ilustracje.  Książka jest kontynuacją dzieła, które zapoczątkowała już klasa 3 F w 2022r. Projekt jest realizowany pod czujnym okiem wychowawczyni pani Ani Siedlec.

Wspaniałej zabawy życzy koordynator projektu Anna Smoleń