• NAUCZYCIELE SPECJALIŚCI SP357

          ROK SZKOLNY 2022/2023

          PSYCHOLODZY

          GABINET

          Przemysław Jeruszka

          168

          Joanna Jakubowska

          168

           

          PEDAGODZY

          GABINET

          Emilia Kłączyńska

          264

          Agnieszka Strumińska

          264

           

          LOGOPEDZI

          GABINET

          Aleksandra Kasprzyk

          34

          Jolanta Pluta

          36

           

          TERAPEUCI INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

          GABINET

          Agnieszka Faber-Mazik

          59

          Ewa Kulas

          59

          Barbara Maciejko

          59

           

          TERAPEUCI PEDAGOGICZNI

          GABINET

          Lucyna Borkowska

          142

          Anna Sulkowska

          42

          Anna Sabak

          142

           

          Szczegółowe informacje o godzinach pracy i terminach konsultacji psychologów, pedagogów, logopedów, terapeutów IS oraz terapeutów pedagogicznych znajdują się w zakładce POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA/Specjaliści.

           

          NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE SPECJALNE

          KLASA/ODDZIAŁ

          Oddział przedszkolny Rybki 5-latki

          Maliszewska Milena

           Oddział przedszkolny Oc

          Adrian Magdalena

          Ia

          Kubrak Rachela 

          IIa

          Wojtak Małgorzata

          IIId

          Ciołko Anna

          IVc

          Fornalik Edyta

          IVe

          Jakubowska Joanna

          Va

          Błajszczak Joanna

          Vd

          Pszczółkowska Weronika

          VIb

          Wiciak Marlena

          VIc

          Kolano Małgorzata/Popieluch Joanna

          VIe

          Olak-Dąbrowska Joanna

          VIIa

          Edyta Fornalik/Dominika Falkowska

          VIId

          Wilczyńska Monika

          VIIe

          Wasak Joanna

          VIIIa

          Wiciak Marlena/Joanna Jakubowska

          VIIIb

          Czerniewska Karolina

          VIIId

          Sabak Anna

          VIIIo

          Rzepka Magdalena

          VIIIg

          Opasiński Mateusz