• Finał konkursu "Zwiadowcy"

• Zakończyła się pierwsza edycja szkolnego konkursu czytelniczego poświęconego serii książek Johna Flanagana "Zwiadowcy".

Zwycięzcą został uczeń kl. 5d Wojtek Jarosz.  Kolejna edycja tego konkursu odbędzie się w przyszłym roku szkolnym.

Dziękujemy Radzie Rodziców za finansowanie konkursu.

Organizator:

Anna Jastrzębska - nauczyciel bibliotekarz

• Czytelniczy konkurs molowy

• Podczas zdalnej nauki przy bibliotece działała wirtualna czytelnia "Pod Krokodylem". Dzieci wymieniały się w niej doświadczeniem czytelniczym, współpracowały w tworzeniu kanałów poświęconych seriom książkowym i układały dla siebie nawzajem zadania w "Czytelniczym konkursie molowym". Zdjęcia przedstawiają organizatorkę czytelni, panią Annę Jastrzębską oraz dzieci odbierające nagrody za konkurs.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

• Dzień Dziecka w Bibliotece Szkolnej

• Biblioteka szkolna 1 czerwca z okazji "Dnia Dziecka" przygotowała moc atrakcji. Dzieci losowały numerek i można było wygrać dużą maskotę misia, pluszaki , pendrive i inne nagrody. Poza tym biblioteka szkolna zorganizowala również pięć konkursów.

Zdjęcie przedstawia zwycięskiego misia

Zdjęcie przedstawia organizatorki "Dnia Dziecka"

Zdjęcie przedstawia posiadacza zwycięskiej nagrody

Mieliśmy przyjemność gościć w bibliotece Panią Dyrektor Jolantę Stańczak, która wylosowała szczęśliwe numerki.

Zdjęcie przedstawia uczniów, Panią Dyrektor i Bibliotekarza

Zdjęcie przedstawia uczniów

• Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

• Z okazji "Dnia Bibliotek i Bibliotekarza" biblioteka szkolna zorganizowała wiele konkursów dla uczniów, były to quizy z wiedzy o bibliotece szkolnej i wykreślanki. Na kartach uczniowie mieli też możliwość napisania "za co lubią bibliotekę szkolną"?  Najwięcej odpowiedzi było na temat pań bibliotekarek, które są bardzo pomocne i miłe , co nas bardzo ucieszyło.

• Biblioteczny konkurs walentynkowy "List do ukochanej książki"

• Z okazji Walentynek biblioteka szkolna po raz pierwszy zorganizowała konkurs "Napisz list do ukochanej książki". Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych , jak i najstarszych uczniów.

Poniżej prezentujemy zdjęcia prac konkursowych.

Zdjęcie przedstawia prace konkursowe uczniów

• Dzień Kubusia Puchatka

• Jak co roku biblioteka szkolna z okazji "Dnia Kubusia Puchatka" zorganizowała konkursy szkolne. Niestety ze względu na pandemię nie mogło odbyć się widowiwsko z udziałem wszystkich bohaterów książki A. A. Milne.

• Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

• Z okazji "Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych" nasza biblioteka szkolna zorganizowała mnóstwo atrakcji jakimi były zabawy biblioteczne i konkursy biblioteczne. Naszą coroczną tradycją był konkurs pt: "Sowa biblioteczna", który co roku cieszył się ogromnym powodzeniem.

Wyniki konkursu "SOWA BIBLIOTECZNA" >> WYNIKI_KONKURSU_Sowa_Biblioteczna_2021_2021.docx