• "Szkoła z pomysłem" - HONOROWE WYRÓŻNIENIE PREZYDENTA m.st WARSZAWY dla BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

• 02.10.2023 13:27
        • Z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy w projekcie „Szkoła z pomysłem na rozwijanie pasji czytelniczych”.

27 września 2023 roku w siedzibie Centrum Nauki Kopernik odbyła się XIV gala wręczenia Honorowych Wyróżnień Szkoła z pomysłem” Prezydenta m.st. Warszawy.

W uroczystości, z udziałem przedstawicieli społeczności wyróżnionych szkół, uczestniczyli: Renata Kaznowska – zastępca prezydenta m.st. Warszawy, przedstawiciele Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy na czele z dyrektor Joanną Gospodarczyk, zarządu dzielnic m.st. Warszawy, a także Zespołu opiniującego tegoroczne wnioski szkół, w tym prof. Joanna Łukasiewicz-Wieleba z Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oraz przedstawicielki samorządowej placówki doskonalenia nauczycieli – Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES).
          Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m. st. Warszawy dla SP 357 za projekt Szkoła z pomysłem na rozwijanie pasji czytelniczych” odebrały koordynatorki projektu, nauczycielki bibliotekarki : Dorota Guba i Beata Fus-Grzymkowska.

Jest to ogromny sukces, gdyż Biblioteka Szkolna została doceniona za szereg przeprowadzonych akcji i konkursów mających duży wpływ na rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród uczniów.

Podziękowania należą się także nauczycielkom bibliotekarkom Pani Annie Smoleń
          i Annie Jastrzębskiej, które również włożyły swój wkład do otrzymania wyróżnienia Prezydenta m.st Warszawy.

Na grupowym zdjęciu widnieją organizatorzy gali, przedstawiciele władz, uczniowie, koordynatorzy projektu oraz dyrektorzy szkół bemowskich, które również zdobyły Honorowe Wyróżnienia Prezydenta m.st. Warszawy.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji podsumowującej projekt "Szkoła z pomysłem na rozwijanie pasji czytelniczych" > ZOBACZ
        • "Szkoła z pomysłem" - HONOROWE WYRÓŻNIENIE PREZYDENTA m.st. Warszawy

• 27.09.2022 08:26
        • Z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy Honorowe Wyróżnienie
          Prezydenta m.st. Warszawy w projekcie

Szkoła z pomysłem na wspieranie uczniów o szczególnych potrzebach edukacyjnych.

W dniu 23 września w Centrum Nauki Kopernika odbyła się uroczysta gala wręczenia Honorowych Wyróżnień. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele: społeczności szkolnych wyróżnionych szkół, Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy, zarządu dzielnic m.st. Warszawy, samorządowej placówki doskonalenia nauczycieli – Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES), a także Zespołu opiniującego tegoroczne wnioski szkół. Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m. st. Warszawy dla SP 357 odebrały koordynatorki projektu: Magdalena Tybuś i Anna Sulkowska.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji Szkoła z pomysłem na wspieranie uczniów o szczególnych potrzebach edukacyjnych: