• DZIELNICOWY KONKURS LOGOPEDYCZNO-PLASTYCZNY

• 01.03.2022 12:09
        • JĘZYCZKIEM PĘTLICZKIEM MALOWANE

Zapraszamy do udziału w dzielnicowym konkursie logopedyczno-plastycznym "JĘZYCZKIEM PĘTLICZKIEM MALOWANE"

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie pracy plastycznej zawierającej jak najwięcej elementów,  w nazwach których zawarte są trudne głoski.

·         Zapraszamy do udziału uczniów klas 1-3 oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych (5-6 lat) z terenu Bemowa.

·         Format pracy: A3 lub A4 / Technika pracy: dowolna

·         Pracę należy podpisać: imię i nazwisko, szkoła oraz klasa

Prace konkursowe należy dostarczyć do 25.03.2022

Szczegółowy regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa:

POBIERZ: REGULAMIN_KONKURSU_KARTA_ZGLOSZENIA_-_Jezyczkiem_petliczkiem_malowane.pdf

• Dielnicowy Konkurs Literacki "Po słonecznej stronie"

• 22.02.2022 09:53
        •  „Słoneczna Szkoła Bemowo” serdecznie zachęca uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w III edycji dzielnicowego konkursu literackiego „Po słonecznej stronie” objętego patronatem Burmistrza naszej dzielnicy, pani Urszuli Kierzkowskiej.

Zadanie uczestników polega na napisaniu opowiadania fantastycznonaukowego, którego mottem będzie myśl G. Flauberta „Podróżowanie uczy skromności. Widzisz, jak niewiele miejsca zajmujesz w świecie”.

Mamy nadzieję, że udział w konkursie pozwoli uczestnikom wykazać się nie tylko talentem literackim, lecz także wiedzą z dziedziny nauk ścisłych, przyrodniczych i technicznych.

Termin nadsyłania prac i formularzy zgłoszeniowych upływa 28 marca 2022 r. Pozostałe szczegóły znajdą Państwo w regulaminie konkursu.
          Ewentualne pytania prosimy kierować na adres:
          konkurs.literacki@sp357.edu.pl .

Po_slonecznej_stronie_regulamin_konkursu_literackiego.pdf
          Po_slonecznej_stronie_formularz_zgloszeniowy.docx

• I DZIELNICOWY KONKURS BIBLIOTECZNY " W świecie fantazji"

• 11.05.2021 10:05
        • I DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNO – TECHNICZNY I LITERACKI

„W ŚWIECIE FANTAZJI”

ORGANIZATOR KONKURSU:

Organizatorem konkursu jest Biblioteka Szkolna w Szkole Podstawowej nr 357
          w Warszawie, przy ul. Zachodzącego Słońca 25.

UCZESTNICY KONKURSU:

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych w Dzielnicy Bemowo
          w mieście Warszawa.

ZADANIE UCZESTNIKÓW:

1. Wykonanie pracy plastyczno – technicznej ulubionego bohatera z książki ze świata fantazji. Format i technika dowolna. Prace mogą być namalowane, ulepione, wydziergane, uszyte, itp.

LUB

1. Napisanie pracy literackiej o ulubionym bohaterze z książki ze  świata fantazji. Format pracy A4. Prace mogą być napisane odręcznie lub w formie drukowanej.

CZAS TRWANIA KONKURSU:

Rozpoczęcie       11.05.2021 r.

Zakończenie       18.06.2021 r.

Rozstrzygnięcie  23.06.2021 r.

REGULAMIN:

I Organizator konkursu:

Biblioteka Szkolna w Szkole Podstawowej nr 357 w Warszawie

II Cele konkursu:

• Promowanie czytelnictwa wśród dzieci
          • Rozwijanie umiejętności pisarskich
          • Rozwijanie umiejętności plastycznych

III Procedury konkursu:

1. Prace powinny być wykonane samodzielnie przez uczniów.

2. Prace będą oceniane przez komisję konkursową w dwóch kategoriach:

a. uczniowie klasy I-III

b. uczniowie klasy IV-VIII

3. W konkursie można wybrać formę:

a. plastyczno – techniczną

b. literacką

Do konkursu w formie plastyczno - technicznej dopuszcza się postacie literackie wykonane w dowolnej technice i formie.

4. Wykonana praca powinna przedstawiać dowolną postać z książki o tematyce fantastycznej.

5. Jedna osoba może złożyć jedną pracę.

6. Każda praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko ucznia, klasa, szkoła, imię i nazwisko opiekuna (nauczyciel lub rodzic) oraz jego dane kontaktowe.

8. Do pracy należy dołączyć zgodę rodziców/ opiekunów prawnych na przetwarzanie danych osobowych oraz upowszechnienie pracy konkursowej ( załącznik nr 1).

9. Prace konkursowe będą przyjmowane do dnia 18.06.2021 r.

Prace należy nadsyłać/składać osobiście na adres:

Biblioteka Szkolna

ul. Zachodzącego Słońca 25

z dopiskiem „Konkurs – W świecie fantazji”.

10. Komisja konkursowa oceni wszystkie prace, przyznając nagrody i wyróżnienia.

11. Przy ocenie prac będą brane pod uwagę: oryginalność, pomysłowość, kreatywność, estetyka wykonania pracy, skala trudności, oddanie charakteru postaci, samodzielność.

12. Finał konkursu odbędzie się 23 czerwca 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 357 w Warszawie.

13. Wszystkie prace złożone do konkursu pozostaną własnością organizatora konkursu.

14. Organizator nie zwraca nadesłanych prac.

15. Bliższych informacji udzielają: Dorota Guba i Beata Fus-Grzymkowska (tel.22 487 12 12); e-mail: dguba@sp357.edu.pl, bfus@sp357.edu.pl)

POBIERZ ZAŁĄCZNIK >>>>> Zalacznik_nr_1_konkurs_W_swiecie_fantazji(1).pdf