•    mgr DOROTA GUBA

Nauczyciel Bibliotekarz od 2004 roku

Nauczyciel Dyplomowany

Dodatkowe ukończone Studia Podyplomowe na Uniwersytecie  Warszawskim: Edukacja wczesnoszkolna, Terapia pedagogiczna, Informatyka.

Ukończone pięcioletnie studia magisterskie na kierunku: Prawo.

Za działalność w swojej pracy otrzymała wielokrotnie Nagrody Dyrektora Szkoły oraz Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Bemowo oraz Honorowe Wyróżnienie Prezydenta Warszawy za projekt „Szkoła z pomysłem na rozwijanie pasji czytelniczych”.

Koordynatorka i uczestniczka wielu projektów ogólnopolskich oraz warszawskich, w których odnosi sukcesy. Jej pasją jest rozwijanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, dlatego też przeprowadza szereg akcji i konkursów w bibliotece. Ponadto lubi pomagać innym, dlatego też od ponad 20 lat realizuje się w działalnościach charytatywnych, w tym „Szlachetna paczka”.

mgr Anna Smoleń

Nauczyciel bibliotekarz od 2019 roku