•

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna Dzielnicy Bemowo zapraszama do wzięcia udziału w seminariach inspirujących on-line dotyczących rodzicielstwa.

Ich celem jest zainspirowanie Państwa do refleksji nad podejściem do rodzicielstwa, wychowania, swojej relacji z dziećmi lub – szerzej – relacji z innymi ludźmi.

Seminaria będą prowadzone przez Olgę Piekarską-Piotrowicz, certyfikowanego trenera Familylab Polska oraz Familylab Association w oparciu o książki duńskiego pedagoga i terapeutę Jespera Juula.

Tematy poszczególnych seminariów będą dotyczyły:

• komunikowania granic,
          • poczucia własnej wartości dzieci i rozwijania ich pełnego potencjału,
          • agresji dziecięcej,
          • przewodnictwa dorosłych,
          • budowania zdrowego stosunku do jedzenia u dziecka,
          • towarzyszenia dziecku w procesie edukacji szkolnej,
          • relacji rodzic – nastolatek.

Spotkania będą się odbywać przez osiem kolejnych śród (począwszy od 27 października,
          a skończywszy 15 grudnia) w godzinach 12.30 – 15.30 przez aplikację Zoom.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia telefoniczne do Sekretariatu Poradni: (22) 664 13 42, (22) 664 08 49, 509 953 508 od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-16.00

Zaświadczenia:

Uczestnictwo w poszczególnych zajęciach może być potwierdzone zaświadczeniem wystawionym przez Poradnię o ukończeniu cyklu 8 seminariów o łącznej liczbie 32 godzin dydaktycznych.

Dnia 21.09.2021 r. o godzinie 18:00

odbędzie się zebranie Rady Rodziców

(duża stołówka)

Serdecznie zapraszamy!

Prezydium RR

Uwaga! konto bankowe Rady Rodziców z dniem 30.06.2020 uległo zmianie, prosimy o dokonywanie wpłat tylko na poniżej podany numer konta.

Rada Rodziców SP 357

Polski Bank Spółdzielczy 54 8931 0003 0900 7066 4000 0001