• I DZIELNICOWY KONKURS BIBLIOTECZNY " W świecie fantazji"

• 11.05.2021 10:05
      • I DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNO – TECHNICZNY I LITERACKI

„W ŚWIECIE FANTAZJI”

ORGANIZATOR KONKURSU:

Organizatorem konkursu jest Biblioteka Szkolna w Szkole Podstawowej nr 357
        w Warszawie, przy ul. Zachodzącego Słońca 25.

UCZESTNICY KONKURSU:

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych w Dzielnicy Bemowo
        w mieście Warszawa.

ZADANIE UCZESTNIKÓW:

1. Wykonanie pracy plastyczno – technicznej ulubionego bohatera z książki ze świata fantazji. Format i technika dowolna. Prace mogą być namalowane, ulepione, wydziergane, uszyte, itp.

LUB

1. Napisanie pracy literackiej o ulubionym bohaterze z książki ze  świata fantazji. Format pracy A4. Prace mogą być napisane odręcznie lub w formie drukowanej.

CZAS TRWANIA KONKURSU:

Rozpoczęcie       11.05.2021 r.

Zakończenie       18.06.2021 r.

Rozstrzygnięcie  23.06.2021 r.

REGULAMIN:

I Organizator konkursu:

Biblioteka Szkolna w Szkole Podstawowej nr 357 w Warszawie

II Cele konkursu:

• Promowanie czytelnictwa wśród dzieci
        • Rozwijanie umiejętności pisarskich
        • Rozwijanie umiejętności plastycznych

III Procedury konkursu:

1. Prace powinny być wykonane samodzielnie przez uczniów.

2. Prace będą oceniane przez komisję konkursową w dwóch kategoriach:

a. uczniowie klasy I-III

b. uczniowie klasy IV-VIII

3. W konkursie można wybrać formę:

a. plastyczno – techniczną

b. literacką

Do konkursu w formie plastyczno - technicznej dopuszcza się postacie literackie wykonane w dowolnej technice i formie.

4. Wykonana praca powinna przedstawiać dowolną postać z książki o tematyce fantastycznej.

5. Jedna osoba może złożyć jedną pracę.

6. Każda praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko ucznia, klasa, szkoła, imię i nazwisko opiekuna (nauczyciel lub rodzic) oraz jego dane kontaktowe.

8. Do pracy należy dołączyć zgodę rodziców/ opiekunów prawnych na przetwarzanie danych osobowych oraz upowszechnienie pracy konkursowej ( załącznik nr 1).

9. Prace konkursowe będą przyjmowane do dnia 18.06.2021 r.

Prace należy nadsyłać/składać osobiście na adres:

Biblioteka Szkolna

ul. Zachodzącego Słońca 25

z dopiskiem „Konkurs – W świecie fantazji”.

10. Komisja konkursowa oceni wszystkie prace, przyznając nagrody i wyróżnienia.

11. Przy ocenie prac będą brane pod uwagę: oryginalność, pomysłowość, kreatywność, estetyka wykonania pracy, skala trudności, oddanie charakteru postaci, samodzielność.

12. Finał konkursu odbędzie się 23 czerwca 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 357 w Warszawie.

13. Wszystkie prace złożone do konkursu pozostaną własnością organizatora konkursu.

14. Organizator nie zwraca nadesłanych prac.

15. Bliższych informacji udzielają: Dorota Guba i Beata Fus-Grzymkowska (tel.22 487 12 12); e-mail: dguba@sp357.edu.pl, bfus@sp357.edu.pl)

POBIERZ ZAŁĄCZNIK >>>>> Zalacznik_nr_1_konkurs_W_swiecie_fantazji(1).pdf