• Wolne miejsca na webinar "Bezpieczne korzystanie z technik cyfrowych"

• Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20 dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na webinar nt. "Bezpieczne korzystanie z technik cyfrowych", który odbędzie się jutro (01.07.2021 r.) o godz. 17:00.

Rodzice zainteresowani szkoleniem proszeni są o zgłoszenie się mailowo na adres: ppp20@vp.pl

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20

ul. Powstańców Śląskich 17, 01-381 Warszawa

tel.: (22)666-17-74, (22)664-49-51

e-mail Poradni: ppp20@edu.um.warszawa.pl

• "Wakacyjne wspomnienia z książką uchwycone obiektywem "

• Biblioteka szkolna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pt. "Wakacyjne wspomnienia z książką uchwycone obiektywem". Zdjęcia konkursowe należy przesłać pod adres: konkurs357@gmail.com do 30.09.2021r. Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego nastąpi 14.10. 2021 r. Czekają atrakcyjne nagrody.Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć.

Anna Smoleń

• Wielki sukces naszego ucznia Wiktora Stelmaszuka

• W roku szkolnym 2020/2021 uczeń klasy VI c Wiktor Stelmaszuk uzyskał tytuł FINALISTY Kuratoryjnego Konkursu Historycznego.

Do konkursu przygotowywała Wiktora pani Inga Tomasiak. Składamy GRATULACJE i życzymy dalszych SUKCESÓW.

• Laureaci Dzielnicowego Konkursu Plastycznego " Wspólnie tworzymy bezpieczny Internet"

• Zdjęcie przedstawia zwycięzców konkursu i opiekunów

Miło nam poinformować, że prace plastyczne uczennic naszej szkoły zostały docenione podczas Dzielnicowego Konkursu Plastycznego "Wspólnie tworzymy bezpieczny Internet" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 364 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie.

Nagrodzone prace w kategorii uczniów klas III szkoły podstawowej:

III miejsce- Helena Łyżwińska, klasa 3 a

Wyróżnienie:

Maja Kowalska- klasa 3 a,

Pola Kaliska- klasa 3 a,

Amelia Sulkowska- klasa 3 a.

Celami konkursu było podniesienie wiedzy i świadomości na temat bezpieczeństwa w internecie, kształtowanie postaw świadomego i bezpiecznego korzystania z technologii cyfrowej oraz motywowanie uczniów do dbania o cudze i własne bezpieczeństwo w internecie.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za promowany działań na rzecz bezpiecznego internetu.

• Finału konkursu "Zwiadowcy"

• Zdjęcie przedstawia zwycięzcę oraz zespół przygotowujący konkurs

Zakończyła się pierwsza edycja szkolnego konkursu czytelniczego poświęconego serii książek Johna Flanagana "Zwiadowcy". Zwycięzcą został uczeń kl. 5d Wojtek Jarosz. Na zdjęciach praca plastyczna Wojtka i sam zwycięzca podczas odbierania nagrody. Kolejna edycja tego konkursu odbędzie się w przyszłym roku szkolnym.

Dziękujemy Radzie Rodziców za finansowanie konkursu.

Organizator:

Anna Jastrzębska - nauczyciel bibliotekarz

• Zaproszenie na warsztaty dla klas VII

• Szanowni Państwo,

w związku z przygotowaną ofertą w ramach Akademii Młodego Bemowiaka, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20 zaprasza na warsztaty technik uczenia się, które dedykowane są uczniom z kl. VII pt. "Jak efektywnie zrządzać swoimi zasobami w trakcie uczenia się, aby z sukcesem wejść w dorosłe życie".

Zajęcia odbędą się 16 czerwca br., o godzinie 17.00.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 czerwca br. na adres ppp20@vp.pl .

• Wyniki Warszawskiego Konkursu Multimedialne Nauki Przyrodnicze

• Laureaci konkursu:

KLASY VIII
            Amelia Demus klasa 8a – II miejsce SP 357
            Małgorzata Nowak klasa 8a – II miejsce SP 357

KLASY VII i VI

Gabriela Rudzka, Joanna Moskal klasa 7e – I miejsce SP 357

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Czytelniczy konkurs molowy - laureaci

• Zdjęcia przedstawiają organizatora konkursu i  laureatów

Podczas zdalnej nauki przy bibliotece działała wirtualna czytelnia "Pod Krokodylem". Dzieci wymieniały się w niej doświadczeniem czytelniczym, współpracowały w tworzeniu kanałów poświęconych seriom książkowym i układały dla siebie nawzajem zadania w "Czytelniczym konkursie molowym". Zdjęcia przedstawiają organizatorkę czytelni, panią Annę Jastrzębską oraz dzieci odbierające nagrody za konkurs.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

• Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu "Magia Teatru - lalka teatralna"

• Miło Nam poinformować, że troje uczniów z naszej szkoły zostało laureatami Ogólnopolskiego Konkursu "Magia teatru" organizowanego przez Zielonogórski Ośrodek Kultury. Koordynatorem konkursu w naszej szkole była biblioteka szkolna. Uczniowie tym samym znaleźli się w gronie autorów zakwalifikowanych do ogólnopolskiej wystawy, a są nimi: Lena Gomółka z klasy 1b, Karolina Król z klasy 1b, Natalia Nowakowska z klasy 1c. Dla pozostałych uczniów, którzy nie zakwalifikowali się do wystawy biblioteka szkolna przygotowała drobne upominki. Odbiór nagród 18.06.2021 r. w bibliotece szkolnej.

Zdjęcia przedstawiają prace konkursowe uczniów