Aktualności
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Certyfikat dla Biblioteki Szkolnej
Podsumowanie Festiwalu Zawodów
Wyniki ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego Olimpus
Rekrutacja na wolne miejsca Akcja „Lato w Mieście” 2026
Już od 24.06.2026 r. od godziny 8.00 (środa) do czasu zakończenia Akcji „Lato w Mieście” 2026 rozpocznie się rekrutacja na wolne miejsca. Lista miejsc zostanie opublikowana 23.06.2026 r. godz. 16.00
SZCZEGÓŁY: ZOBACZ
Certyfikat dla świetlicy szkolnej
Konkurs fotograficzny "Wakacje z książką"
Certyfikat dla biblioteki szkolnej
OSTATNIE GODZINY na GŁOSOWANIE na nasz projekt w ramach BUDŻETU OBYWATELSKIEGO
TO OSTATNIA PROSTA...
DZISIAJ do godz. 23:55 trwa GŁOSOWANIE na Nasz Projekt w ramach BUDŻETU OBYWATELSKIEGO.
Głosy mogą oddawać wszyscy, rodzina i znajomi, również bez względu na miejsce zamieszkania.
UWAGA! Dzieci do 13 r. życia też mogą zagłosować ze wsparciem dorosłych.
KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY! BĄDŹ AKTYWNY Obywatelsko i ZAGŁOSUJ na:
Projekt LOKALNY nr 3/ BEMOWO Sala Doświadczania Świata. GŁOSUJ > TUTAJ
Zaplanowaliśmy przestrzeń, która mogłaby wspierać naszych uczniów w nauce koncentracji, doświadczaniu świata (ogłosów, światła, ruchu), ułatwiać radzenie sobie ze stresem, sprzyjać nauce i optymalniejszemu funkcjonowaniu.
Chcielibyśmy, aby było to miejsce dające możliwość doświadczania świata w przyjaznym, bezpiecznym środowisku i pod okiem specjalistów.
Tylko dzięki Państwa GŁOSOM możemy stworzyć to WYJĄTKOWE MIEJSCE, które będzie wspierać nasze wspólne wysiłki na rzecz sukcesów w pracy dydaktycznej i wychowawczej.
Podziękowanie za udział w akcji charytatywnej dla dzieci z Afryki
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję charytatywną dla dzieci z Afryki.
Dorota Guba, Beata Fus-Grzymkowska
Podsumowanie konkursu Słoneczna kartka z kalendarza
Debata uczniowska
Certyfikat dla świetlicy
Mamy to! ŚWIETLICA SP 357 im. Mikołaja Kopernika w Warszawie zdobyła certyfikat za uczestnictwo w II edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Aktywna świetlica. Miejsce pełne pomysłów: Mali Odkrywcy (2025/2026)
Tydzień dla Bezpieczeństwa
W dniach 15–19 czerwca w naszej szkole realizowane będą działania w ramach inicjatywy Ministerstwa Edukacji Narodowej „Tydzień dla Bezpieczeństwa”.
Celem przedsięwzięcia jest kształtowanie wśród uczniów postaw odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo własne oraz innych, a także zwiększenie świadomości w zakresie zagrożeń współczesnego świata i sposobów radzenia sobie w sytuacjach trudnych.
Wierzymy, że wspólne działania przyczynią się do budowania bezpiecznego i przyjaznego środowiska dla całej społeczności szkolnej.
W trakcie tego tygodnia zaplanowano szereg aktywności o charakterze edukacyjnym i profilaktycznym. Harmonogram działań może ulec zmianie w zależności od dostępności w tych dniach instytucji współpracujących ze szkołą.
Zobacz > Extracted_from_Folder-edukacyjny-tydzien-dla-bebezpieczenstwa-1-bvoqfa_(1).pdf
Turniej Piłkarzyków Stołowych klas pierwszych
Podsumowanie Gali "Zaprogramuj Warszawę"
8 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Gali Zaprogramuj Warszawę, która była podsumowaniem projektu Liga Niezwykłych Umysłów. Podczas uroczystości była okazja wysłuchać prelekcji dr Bartosza Naskręckiego, prodziekana Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu pt. „Czy AI zastąpi naszą głowę?”. Oprócz różnych atrakcji, w trakcie trwania uroczystości, odbył się drużynowy Hackathon na żywo, w którym uczniowie z naszej szkoły zajęli czwarte miejsce. Ostatnim elementem gali było wręczenie nagród za osiągnięcia indywidualne i szkolne. Wśród nagrodzonych uczestników programu znalazła się nasza szkoła, która otrzymała I miejsce, jako najbardziej zaangażowana placówka wdrażająca ambitny projekt edukacji w dziedzinie związanej z programowaniem. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach nasi uczniowie jeszcze chętniej zainteresują się udziałem w Lidze Niezwykłych Umysłów oraz będą poszerzać swoje zainteresowania programistyczne.
Iwona Pabich
Certyfikat dla świetlicy szkolnej
Zachęcamy do głosowania w Budżecie Obywatelskim na nasz projekt
„Sala Doświadczania Świata – innowacyjne wsparcie sensoryczne i emocjonalne”
To przestrzeń, która: pomaga się wyciszyć i zrelaksować, wspiera koncentrację i lepsze samopoczucie, ułatwia radzenie sobie ze stresem i emocjam, sprzyja nauce i codziennemu funkcjonowaniu w szkole, daje możliwość nauki i odpoczynku w przyjaznym środowisku. Dla uczniów to miejsce regeneracji i rozwoju,a dla nauczycieli - realne wsparcie w pracy wychowawczej i dydaktycznej.
👉 Każdy głos ma znaczenie!👉 Razem możemy zmienić naszą szkołę na lepszą.
Nie zwlekaj – zagłosuj na „Salę Doświadczania Świata” i pomóż stworzyć przestrzeń, która wspiera, rozumie
i rozwija 🌱GŁOSUJ > Budżet obywatelski w Warszawie
ZOBACZ > Instrukcja_jak_zaglosowac.pdf
Podsumowanie projektu "Zaczarowany świat Jana Marcina Szancera - tworzymy własne ilustracje" w ramach - Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne
W ramach wygranego projektu "Zaczarowany świat Jana Marcina Szancera - tworzymy własne ilustracje" - WARSZAWSKIE INICJATYWY EDUKACYJNE w bibliotece utworzono wystawę oraz przeprowadzono cykl zajęć poświęconych postaci i twórczości ilustratora.Warsztaty miały na celu zachęcenie dzieci do samodzielnego tworzenia ilustracji inspirowanych dziełami Jana Marcina Szancera oraz innych ilustratorów. W ramach projektu zostały zorganizowane konkursy: "Pocztówka", "Ilustracje z wyobraźni" oraz "Quiz wiedzy o ilustratorze". GALERIA > zobacz
Koordynator projektu: Dorota Guba
Wyniki świetlicowego konkursu plastycznego dla klas pierwszych
Archiwum wydarzeń