• Światowy Dzień Zdrowia

• 7 kwietnia z okazji Światowego Dnia Zdrowia miał miejsce finał szkolnego konkursu na plakat antynikotynowy pod hasłem "Żeby życia nie puścić z dymkiem". Ze względu na duże zainteresowanie konkursem, oprócz trzech pierwszych miejsc, przyznano również cztery dodatkowe wyróżnienia.

Poniżej lista zwycięzców:
            I miejsce: Oliwia Podleśna kl. 8f
            II miejsce: Gabriela Pacyna kl. 8b
            III miejsce: Wiktoria Dzierżanowska kl. 8b

Cztery równorzędne wyróżnienia:
            1.Joanna Babiak kl. 8b
            2. Zofia Gala kl. 8e
            3. Martyna Solarska kl. 8f
            4. Maja Archacka kl. 8h

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy pomysłowości i talentu plastycznego.
            Nagrody dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców SP 357.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Agata Rudzka - organizator
            Emilia Kłączyńska - pedagog szkolny, nauczyciel współorganizujący

• Sukcesy sportowe uczniów SP 357

• 6 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Sportu.

To dzień, który jest okazją do zwrócenia uwagi na to, jaka rolę w życiu ludzi odgrywa sport i aktywność fizyczna.

Serdecznie gratulujemy osiągnięć młodym sportowcom z SP 357 oraz życzymy dalszych sukcesów.

• "Dzień bez plecaka"

• Na środku zdjęcia znajduje się tablica szkolna, a na niej napis "Dzień bez plecaka". Po lewej stronie tablicy umieszczono  postać nauczycielki, a po prawej samolot z papieru oraz książki.

1 kwietnia w naszej szkole miała miejsce akcja, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, pedagogów oraz psychologów szkolnych pod hasłem: „Dzień bez plecaka”.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia - galeria.

• 2 kwietnia - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

• W poniedziałek – 4 kwietnia zapraszamy całą społeczność szkolną do wspólnych obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. W ramach solidarności z osobami żyjącymi ze spektrum autyzmu zachęcamy do ubrania się tego dnia na niebiesko oraz zapoznania z informacjami prezentowanymi w holu głównym szkoły.

• Sukces Uczennicy SP 357

• Bardzo miło nam poinformować o sukcesie uczennicy SP 357 w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Epickie PI". Dzieło autorstwa Natalii Waluś z klasy 8c zostało wybrane spośród tysiąca prac nadesłanych na konkurs i znalazło się w dziesiątce najlepszych w kategorii rzeźba.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dlaszych sukcesów.

• Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

• Na zdjęciu znajdują się uczniowie klasy 3d oraz nauczyciel bibliotekarz.

Każdego roku 2. kwietnia, w dniu urodzin J.Ch. Andersena, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci.

Z tej okazji w klasie 3d została przeprowadzona  pogadanka, przybliżająca dzieciom przeznaczone dla nich zasoby biblioteki szkolnej. Zajęcia zrealizowała Pani Anna Jastrzębska - nauczyciel bibliotekarz.

• Słowa dodają skrzydeł

• W ostatnich tygodniach cała społeczność szkolna przypomniała sobie jaką moc mają słowa. Słowa mogą dać nam siłę, motywację, pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. Uczniowie wykonali skrzydła, które przez długi czas mogliśmy podziwiać w holu głównym.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia >>>>> Slowa_dodaja_skrzydel.pdf

Skrzydła nie zostaną zapomniane - przyleciały do gabinetu psychologów, gdzie będą dalej służyć.

Agnieszka Strumińska
            Emilia Kłączyńska
            Joanna Jakubowska
            Marlena Wiciak

• WYNIKI DZIELNICOWEGO KONKURSU LOGOPEDYCZNO-PLASTYCZNEGO "JĘZYCZKIEM PĘTLICZKIEM MALOWANE"

• Miło nam poinformować, że dzielnicowy konkurs logopedyczno - plastyczny "Języczkiem pętliczkiem malowane" został rozstrzygnięty. Laureatami w kategorii 5-6 lat zostali: Barbara Solon-Lipińska SP362, Anastazja Leszczyńska Przedszkole Nr 98, Pola Janusz SP357, Kinga Sawuła SP341 oraz Maria Kawecka SP357. Zwycięzcami w kategorii klas 1-3 zostali: Dominik Kułak SP357, Wojciech Dudziński SP357 oraz Franciszek Daruk SP150. Gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział. Dyplomy dla wszystkich uczestników będą do odebrania w gabinecie logopedycznym nr 34 od 6 kwietnia. Ze zwycięzcami, w celu ustalenia terminu odbioru nagród skontaktujemy się mailowo.

Zapraszamy do obejrzenia wybranych prac konkursowych:

Galeria_wybranych_prac_konkursowych__Jezyczkiem_petliczkiem_malowane.pdf