• Archiwum, Rok szkolny 2021/2022

    • CERTYFIKAT NAWIGACJA W DOBRĄ POGODĘ

     Zdjęcie przedstawia certyfikat zrealizowania w roku szkolnym 2021/2022 pełnego cyklu badań i zajęć wychowawczo-profilaktycznych w ramach "Szkolnej inicjatywy profilaktycznej Nawigacja w każdą pogodę" przyczyniając się do wzmocnienia kondycji psychicznej swoich uczniów osłabionej sytuacjami kryzysowymi (w tym skutkami pandemii COVID-19).

     Działania realizowane dzięki dofinansowaniu z programu Ministra Edukacji i Nauki "Społeczna Odpowiedzialność Nauki" prowadzone przez Instytut Profilaktyki Zintegrowanej we współpracy z MEiN, Kuratoriami Oświaty i szkołami. 


     Oferta Specjalistycznej Poradni Rodzina Dzielnicy Bemowo

     Specjalistyczna Poradnia Dzielnicy Bemowo zaprasza rodziców na warsztaty "Bliżej siebie - warsztaty umiejętności wychowawczych", prowadzone w formie online.

     Zapraszamy również na stronę internetową do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń i warsztatów dla rodziców: https://www.poradniarodzinnabemowo.pl/warsztaty/


     Akademia Młodego Bemowiaka

     Akademia Młodego Bemowiaka to miejsce pełne pasji i kreatywności nastawione na ciągły rozwój. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia, warsztaty oraz wydarzenia kulturalne, edukacyjne i sportowe. Ciekawe znajomości i nowe przyjaźnie.

     Zapraszamy na stronę internetową: https://akademiamlodegobemowiaka.pl/