• Szlachetna paczka 2020

•  Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji "Szlachetna paczka" w której koordynatorem była biblioteka szkolna - panie Dorota Guba i Beata Fus - Grzymkowska. Pomimo pandemii dzięki wsparciu rodziców, nauczycieli i uczniów udało się zorganizować tą akcję.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję „Szlachetnej paczki” - Dyrekcji, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji oraz uczniom, w tym naszemu wolontariatowi w szkole. Cieszymy się , że w dobie pandemii udało Nam się zebrać tyle darów i pomóc rodzinie. To wszystko zasługa Państwa.  Jesteście wielcy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji poniżej.

Zdjęcia przedstawiają organizatorów i koordynatorów akcji "Szlachetna paczka"

Zdjęcie przedstawia koordynatorów akcji "Szlachetna paczka"