• Biblioteczne sukcesy

Miło Nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły: Krzysztof Pokrzywnicki i Kacper Marecki z klasy 4e zakwalifikowali się do Finału Konkursu „Czyste środowisko – czyste powietrze” w ramach Projektu „Kampania Smog”. Uczniowie wygrali w kategorii plastycznej – plakat. Finał odbędzie się 26 października 2018 r. w Centrum Nauki Kopernik w którym drużyny wezmą udział w trzech zadaniach. Finałom będzie towarzyszyć wystawa nadesłanych prac wybranych przez Jury konkursu oraz Maskotka projektu. Po zakończeniu zadań konkursowych – dla uczestników Finałów planowana jest mini konferencja z udziałem przedstawicieli służb ratowniczych i gala połączona z wręczeniem nagród.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Koordynator projektu i opiekun konkursu : mgr Dorota Guba

Projekt wspierany był przez KURATORIUM OŚWIATY w Warszawie oraz współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej

**************************************************************************************************************************************************

Biblioteka Szkolna otrzymała CERTYFIKAT od UNICEF za przeprowadzony projekt "Spraw, aby dzieci z Syrii pzrtrwały zimę".

Miło Nam poinformować, że uczennica klasy 4f Milena Krzemińska otrzymała wyróżnienie w kategorii literackiej w Wojewódzkim Konkursie "Wydajemy własną książkę". Opiekunami konkursu były: mgr Dorota Guba i mgr Monika Warda-Stachowska.

PROJEKT "WYBIERAM WODĘ"

Miło Nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat za przeprowadzenie Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Wybieram wodę", którego koordynatorami były: mgr Dorota Guba i mgr Monika Warda - StachowskaNa potrzeby tego projektu zostały przeprowadzone edukacyjne zajęcia oraz został nakręcony film z udziałem naszych uczennic z klasy 3h, który wygrał w konkursie. W ramach niego dzieci otrzymały nagrody, a nasza szkoła zapas wody do picia.

Zapraszamy do obejrzenia filmu >>>>> tutaj

W piątek, 15 grudnia 2017 w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy odbyło się podsumowanie akcji "Milion drzew dla Warszawy". Wręczono tytuły Najlepsza inicjatywa akcji Warszawskie Święto Drzewa”  najbardziej twórczym i zaangażowanym przedszkolom, szkołom i liceom. Nagrodami laureatów uhonorował Michał Olszewski – zastępca Prezydenta m.st. Warszawy. Nasza szkoła otrzymała nagrodę za posadzenie największej liczby - 120 drzew na terenie szkoły oraz na działkach i w ogrodach przydomowych.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom i rodzicom, którzy przyłączyli się do naszej akcji. To dzięki Państwu otrzymaliśmy tę nagrodę.

KOORDYNATORAMI PROJEKTU BYŁY:
          mgr Dorota Guba i Monika Warda-Stachowska

Fotorelacja z wręczenia nagrody >>>>> zobacz

Więcej o akcji można przeczytać:

* na stronie Klubu Gaja >>>>> zobacz

* na stronie Zarządu Zieleni Warszawy >>>>> zobacz

* na stronie Urzędu Miasta Warszawy >>>>> zobacz

NAGRODA PEGAZA 2017 PRZYZNANA

Naszej szkole została przyznana Nagroda Pegaza 2017 w ramach przeprowadzenia akcji „Zbieraj makulaturę ratuj konie”. Zwyciężyliśmy w kategorii za najciekawsze przeprowadzenie działań towarzyszących zbiórce makulatury, m.in. żywą lekcję z końmi oraz stworzenie kodeksu właściwego traktowania i poszanowania koni. Koordynatorami akcji były: mgr Dorota Guba i mgr Monika Warda - Stachowska.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://swietodrzewa.pl/?p=9196