• Język polski i język angielski dla uczniów z Ukrainy

• 27.04.2022 12:07
      • Szanowni Państwo,

Przesyłamy informację o darmowej aplikacji InstaLing dla uczniów z Ukrainy.

W ostatnich tygodniach do klas w polskich szkołach dołączyło wiele dzieci uciekających z terenów Ukrainy. Wiele z nich ma styczność z językiem polskim po raz pierwszy. Nauka zarówno języka polskiego, jak i języka angielskiego są w takich warunkach bardzo trudne - dlatego InstaLing opracował specjalne bazy w języku ukraińskim i udostępnia wszystkie opcje premium za darmo dla uczniów z Ukrainy.

Darmowa platforma InstaLing, z której w każdym tygodniu korzysta do 200 tys. uczniów w polskich szkołach pod okiem swoich nauczycieli (system blended learning, wspomagający normalną pracę w szkole publicznej, nie zastępujący go).

Udostępniane są bazy do nauki języka angielskiego dla Ukraińców (parowane z podręcznikami używanymi przez klasy polskie, zatem nauczyciel może przydzielać słowa tymi samymi zakresami rozdziałów).

Wszystkie opcje dla osób z Ukrainy w pełni za darmo, oraz od razu w interfejsie ukraińskim. Sama platforma jest także funkcjonalna i bez żadnych haczyków darmowa dla nauczycieli, uczniów i rodziców.
        Instaling_dla_Ukrainy.pdf

Informacja od administratora portalu:
        Przy rejestracji rodzica jest opcja płatności - ale proszę pamiętać, że w ogóle rodzic się nie musi rejestrować.
        To działa tak, że konto zakłada NAUCZYCIEL, generuje dla dzieci loginy i dodaje e-maile rodziców (opcjonalnie).
        Natomiast jeżeli ktoś z zewnątrz wykonuje rejestrację jako rodzic, to nie jest konto szkolne i dlatego widać płatność.
        Proszę spróbować przejść ścieżkę domyślną, czyli od strony nauczyciela.
        Info o akcji: bit.ly/InstaLingUkraina
        Wpis na FB:  https://liblink.pl/TgmvrqrbCU