• Światowy Dzień Zwierząt

     • W poniedziałek, 4 października uczniowie naszej szkoły celebrowali Światowy Dzień Zwierząt. W tym dniu w szkolnych ławkach zagościły: żyrafy, koty, lisy i wiele innych zwierzaków. Inicjatywy tego rodzaju mają zwracać uwagę na wiele aspektów, dotyczących życia zwierząt, wpływać na świadomość ludzi w kontekście relacji ze zwierzętami. Ponadto była to akcja, która wywołała w tym dniu wiele radości i uśmiechu.

      Zdjęcie przedstawia uczniów przebranych za zwierzęta

     • Podsumowanie akcji "Aktywny powrót do szkoły”

     • Zdjęcie przedstawia uczniów z otrzymanymi voucherami za udział w akcji

       

      30 września uczniowie klas 1-3 wykonali ostatnie zadanie w trwającej miesiąc akcji “Aktywny powrót do szkoły”.

      Celem akcji było pobudzenie motywacji uczniów i rozbudzenie ich entuzjazmu z powrotu do szkoły. Możemy z uśmiechem ogłosić, że akcja zakończyła się sukcesem! Uczniowie chętnie przyłączyli się do realizacji zadań, które sprawiły im wiele radości i satysfakcji. Wykonywali Oni po jednym zadaniu dziennie z trzech obszarów: ruch, zdrowe odżywianie, dobrostan. Swoje postępy zaznaczali na specjalnych kartach.

      1 października wszystkie zaangażowane dzieci wymieniły zebrane przez siebie punkty na szkolny voucher! Voucher jest ważny przez cały rok szkolny, a dotyczy umilenia codziennych obowiązków ucznia. Jak widać na zdjęciach poniżej, vouchery sprawiły uczniom dużą frajdę.

      Wszystkim zaangażowanym Uczniom i Nauczycielom bardzo dziękujemy!

       

      Koordynator

      Dominika Falkowska

       

     • Sztafetowe biegi przełajowe

     • W czwartek 30 września odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dzielnicy Bemowo. Worek z medalami rozwiązały dziewczęta młodsze, które wywalczyły brązowy medal. W ich ślady poszli chłopcy młodsi, którzy również stanęli na najniższym stopniu podium. Natomiast srebrny medal zdobyli chłopcy starsi. Cieszy fakt, że wracamy z zawodów z medalami w prawie wszystkich kategoriach wiekowych. Gratulujemy!

      Zdjęcie przedstawia dziewczęta młodsze podczas dekoracji medalowej

     • Biegi przełajowe Dzielnicy Bemowo

     • Za nami indywidualne biegi przełajowe. Najlepiej spośród naszych uczniów zaprezentowała się Antonina Rafalont z klasy 6d, która wywalczyła srebrny medal. Poza Tosią awans do finału Warszawskiej Olimpiady Młodzieży wywalczyli: Nikola Rytka, Wiktor Kubiszak, Bartłomiej Kalisz i Wojciech Szemela. Gratulujemy i dalszych sukcesów!

      Zdjęcie przedstawia Antoninę Rafalont podczas dekoracji medalowej

     • Dzień chłopaka

     • 30 września -  Dzień Chłopaka. Żeńska część Małego Samorządu Uczniowskiego przygotowała słodkie niespodzianki i życzenia: „Z okazji Waszego święta życzymy Wam: zabaw szalonych, snów kolorowych, przygód wspaniałych, przyjaciół doskonałych, góry słodkości, mnóstwo radości!” Kliknijcie na krawat, a otrzymacie więcej życzeń, które przygotowały Wasze koleżanki. 

      https://view.genial.ly/6154a61a90ea2d0ddfe58532/interactive-content-dzien-chlopaka

      Opiekun MSU: Anna Siedlec, Danuta Ostrowska