• Konkurs Buduj z Minecraft pt. „Budowle świadczące o wielokulturowości Polski”

• 05.04.2024 20:18
      • Wszystkich chętnych uczniów klas IV - VIII zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie informatycznym Buduj z Minecraft.
        Konkurs jest częścią projektu pt. "Polska krajem wielokulturowym".
        Konkurs trwa do 17 maja 2024r.

• Konkurs polega na znalezieniu w Internecie zdjęcia przedstawiającego budowlę sakralną w Polsce świadczącą o wielokulturowości: np. cerkiew, meczet, synagoga, kościół katolicki, kościół protestancki, następnie w oparciu o charakterystyczne cechy tego obiektu, zbudowanie w środowisku Minecraft Education kopii takiego budynku.
        Zdjęcie budowli (nazwane zgodnie z miejscowością np. meczet-Kruszyniany) oraz plik z zapisanym światem (np. meczet-Kruszyniany) należy zamieścić na platformie OneDrive, Microsoft Office365, następnie oba pliki udostępnić podając adres: ipabich@eduwarszawa.pl

Iwona Pabich