• Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 357 w sprawie zawieszenia zajęć edukacyjnych dla uczniów klas IV-VIII w okresie od 26.10.2020 r. do 8 .11.2020 r.

• Szanowni Rodzice,

w związku z decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego ogłoszoną w dniu 23.10.2020 r. o zawieszeniu na dwa tygodnie zajęć edukacyjnych stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII uprzejmie informuję, iż Szkoła Podstawowa nr 357 będzie prowadzić zdalne nauczanie, korzystając z e-dziennika Librus oraz szkolnego programu Office 365 dla Edukacji, wykorzystując  system Microsoft Teams, umożliwiający naszym uczniom zdalną naukę.

Zajęcia edukacyjne prowadzone on-line w czasie rzeczywistym, będą się odbywały zgodnie z obowiązującym tygodniowym rozkładem zajęć. Plan zajęć uczniów nie zmienia się.

Cały czas jesteśmy do dyspozycji Państwa i naszych Uczniów.

Dyrekcja SP 357

• Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją

• Już Jest!!! Kolejny CERTYFIKAT Z WYRÓŻNIENIEM
            dla Szkoły Podstawowej nr 357 w Warszawie
            za udział w V edycji projektu w latach 2018-2020,
            dzięki czemu jesteśmy Szkołą Przyjazną Uczniom z Dysleksją.

Dziękujemy wszystkim za współpracę.

Koordynatorzy:

Anna Sulkowska
                                                                                                         Magdalena Tybuś

• Wyniki II edycji konkursu historycznego dla uczniów szkół podstawowych z terenu Warszawy „Armia Krajowa - Bohaterowie”

• Szanowni Państwo,

mamy przyjemność ogłosić, że uczeń klasy VIIe - Krzysztof Pokrzywnicki - otrzymał wyróżnienie w organizowanym przez SP nr 23 konkursie ,,Armia Krajowa- Bohaterowie”, w kategorii PORTRET BOHATERA, nad którym patronat honorowy objęła Burmistrz Dzielnicy Ochota - p. Katarzyna Łęgiewicz, Fundacja Polskiego Państwa Podziemnego, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej oraz patronem konkursu było Narodowe Archiwum Cyfrowe.

Opiekun: p. Inga Tomasiak

• Apel Pamięci Prezydenta Stefana Starzyńskiego

• Każdego roku 8. września uczniowie SP 357 spotykali się przy symbolicznym grobie prezydenta Warszawy Stefana Starzyńskiego. W tym roku, ze względu na zachowanie należnej ostrożności w trakcie epidemii, uczniowie nie mogli osobiście oddać hołdu i złożyć kwiatów, dokonał tego koordynator projektu - Varsavianistyczna Szkoła.

Link do prezentacji--->Apel_Pamieci.pptx

Danuta Ostrowska

• Dwa medale sztafetowych biegów przełajowych

• Nasi szkolni sportowcy nie zwalniają tempa i wracają z kolejnymi medalami z zawodów sportowych Dzielnicy Bemowo. W środę 30 września odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Pierwsze do rywalizacji na 800m stanęły dziewczyny z rocznika 2008 i młodsze w następującym składzie: Antonina Rafalont 5d, Amelia Walo 6b, Alicja Lachowska 6d, Kornelia Kierzkowska 6k, Joanna Skulska 6o, Aleksandra Wasilewska 6o, Karolina Filipowska 6p, Emilia Wojtczak 6p oraz Katarzyna Dymek 7g.

Dziewczyny wywalczyły brązowy medal. Chłopcy z tej samej kategorii wiekowej otarli się o podium, zajmując ostatecznie 4 miejsce. W starszej kategorii wiekowej (2006 i 2007) dziewczęta zajęły 7 miejsce, natomiast chłopcy, po zaciętej rywalizacji ostatecznie wywalczyli srebrny medal: Jakub Kozdroń 8a, Maksymilian Koj 8b, Aleksander Gajewski 7g, Hubert Bęben 8a, Jan Faberski 8b, Rafał Wieczorek 7d i Filip Krupa 7d.

Cieszy fakt, że w kolejnym roku wracamy z tej imprezy z medalami na szyi.

Dziękujemy uczniom za włożony trud i zaangażowanie oraz gratulujemy wywalczenia wysokich miejsc!