• Zakończenie r. szk. 2020/2021 – pożegnanie kl. VIII

• Dnia 25 czerwca 2021 r. w sali gimnastycznej SP 357 odbyło się zakończenie r. szk. 2020/2021. W naszej szkole miało ono wyjątkowy charakter, ponieważ po raz pierwszy żegnaliśmy Absolwentów naszej szkoły – uczniów z kl. VIII a i VIII b.

Uczniowie wraz z opiekunami przygotowali uroczystą akademię, którą uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście, a wśród nich Burmistrz Dzielnicy Bemowo – Pani Urszula Kierzkowska, Zastępca Burmistrza – Pan Piotr Kobierski, a także Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Bemowo, Pani Katarzyna Załuska – Schumacher.

Pani Dyrektor Beata Ciesielska-Pocialik  wygłosiła przemówienie adresowane do naszych Absolwentów – podsumowała spędzony w murach naszej szkoły czas i życzyła im dalszych sukcesów oraz pomyślności. Głos zabrała również Pani Burmistrz i Przewodniczący Rady Rodziców Pan Maciej Staciwa. Wszyscy przemawiający życzyli uczniom powodzenia w dalszej edukacji.

Po uroczystym ślubowaniu Absolwentów i wręczeniu nagród za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz reprezentowanie szkoły w wielu konkursach i przedsięwzięciach, przyszedł czas na część artystyczną. Następnie przedstawicielka uczniów klas VIII złożyła podziękowania Dyrekcji i Gronu pedagogicznemu.

Życzymy wszystkim naszym Absolwentom szczęścia, pomyślności oraz powodzenia na dalszej drodze życiowej.

Nie zapomnijcie o nas!