• Archiwum, Rok szkolny 2021/2022

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ

Informujemy, że na stronie internetowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 20 powstała zakładka Telefony Zaufania.

Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi tam informacjami: www.ppp20.pl

Oferta Specjalistycznej Poradni OPTA

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń i warsztatów dla rodziców oraz dzieci i młodzieży:

Oferta_Specjalistycznej_Poradni_OPTA_(1).pdf

Oferta_Specjalistycznej_Poradni_OPTA_(2).pdf

Oferta_Specjalistycznej_Poradni_OPTA_(3).pdf

Oferta_Specjalistycznej_Poradni_OPTA_(4).pdf

Oferta Specjalistycznej Poradni Rodzina Dzielnicy Bemowo

Specjalistyczna Poradnia Dzielnicy Bemowo zaprasza rodziców na warsztaty "Bliżej siebie - warsztaty umiejętności wychowawczych", prowadzone w formie online.

Zapraszamy również na stronę internetową do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń i warsztatów dla rodziców:  https://www.poradniarodzinnabemowo.pl/warsztaty/

Chroń dziecko w sieci przed szkodliwymi treściami

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem "Chroń dziecko w sieci przed szkodliwymi treściami" chron_dziecko_w_sieci_broszura-1.pdf

Dziecięcy Telefon Zaufania RPD

Uprzejmie informujemy, że ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona będzie telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Poniżej link do strony Rzecznika Praw Dziecka, na której znajdą Państwo wszystkie informacje związane z Dziecięcym Telefonem Zaufania RPD: https://brpd.gov.pl/dzieciecy-telefon-zaufania-rzecznika-praw-dziecka/.

Akademia dla rodziców w PPP Nr 20

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20 zaprasza na cykl warsztatów i szkoleń  w ramach  prowadzonej Akademii  dla Rodziców.

Oferta Specjalistycznej Poradni Rodzina Dzielnicy Bemowo

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna Dzielnicy Bemowo zapraszama do wzięcia udziału w seminariach inspirujących on-line dotyczących rodzicielstwa.

Ich celem jest zainspirowanie Państwa do refleksji nad podejściem do rodzicielstwa, wychowania, swojej relacji z dziećmi lub – szerzej – relacji z innymi ludźmi.

Seminaria będą prowadzone przez Olgę Piekarską-Piotrowicz, certyfikowanego trenera Familylab Polska oraz Familylab Association w oparciu o książki duńskiego pedagoga i terapeutę Jespera Juula.

Tematy poszczególnych seminariów będą dotyczyły:

• komunikowania granic,
          • poczucia własnej wartości dzieci i rozwijania ich pełnego potencjału,
          • agresji dziecięcej,
          • przewodnictwa dorosłych,
          • budowania zdrowego stosunku do jedzenia u dziecka,
          • towarzyszenia dziecku w procesie edukacji szkolnej,
          • relacji rodzic – nastolatek.

Spotkania będą się odbywać przez osiem kolejnych śród (począwszy od 27 października,
          a skończywszy 15 grudnia) w godzinach 12.30 – 15.30 przez aplikację Zoom.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia telefoniczne do Sekretariatu Poradni: (22) 664 13 42, (22) 664 08 49, 509 953 508 od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-16.00

Zaświadczenia:

Uczestnictwo w poszczególnych zajęciach może być potwierdzone zaświadczeniem wystawionym przez Poradnię o ukończeniu cyklu 8 seminariów o łącznej liczbie 32 godzin dydaktycznych.

Oferta Specjalistycznej Poradni OPTA

BEZPŁATNA POMOC TELEFONICZNA I MAILOWA