• Sukces Przedszkolaków

• 1 grudnia 2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w dzielnicowym konkursie "Piękno i dobro widziane oczami dziecka" zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną nr 20.

Laureatami konkursu zostały:

Natalia B. z grupy 0a

Dominika M. i Maja P. z grupy 0c

Serdecznie gratulujemy!!

Magdalena Adrian

• Sukces Wychowanki grupy Rybek

• Wychowanka grupy Rybek - Alicja T. zajęła III miejsce w dzielnicowym konkursie "Biało- Czerwone... To moje barwy ulubione" zorganizowanym przez Przedszkole nr 435 w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy!

Milena Maliszewska

• Sukces naszych uczniów w konkursie pieśni patriotycznej

• Miło nam poinformować, że w konkursie PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ "Z pieśnią ku wolności" zespół Cantata w składzie: Weronika Kowalska, Lidia Kowalewska, Karol Radomski i Basia Skrzat oraz solistki: Basia Skrzat i Weronika Kowalska zdobyli I miejsca 😊. Gratulacje!!!

Organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie.

• Wyniki szkolnego konkursy "Polska droga do niepodległości"

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

miło nam poinformować, że w Szkolnym Konkursie Historyczno-Multimedialnym „Polska droga do niepodległości”

I miejsce ex aequo zajęli uczniowie:

Pola Kaliska, klasa 5a

Jakub Głąbkowski, klasa 8p

Laureaci zostali nagrodzeni ocenę celującą z historii oraz uwagą pozytywną za zachowanie.

Chciałabym podkreślić, że wszystkie prezentacje przygotowane zostały na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, estetycznym i technicznym.Gratulujemy!

Wioleta Sattarov