• Informacja Zarządu Transportu Miejskiego w sprawie Karty Ucznia

• Szanowni Państwo,

Zarząd Transportu zwraca się z prośbą o przypomnienie Rodzicom/Opiekunom, że uczniom szkół podstawowych w komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, przysługują uprawnienia do bezpłatnych przejazdów na podstawie Karty Ucznia. Uprawnienie to daje możliwość bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej w 1. i 2. strefie biletowej w drodze do i ze szkoły,  jak również w korzystaniu z komunikacji miejskiej w wolnym czasie.
          Uprawnienie do bezpłatnych przejazdów dla dzieci które w tym roku kończą 7 lat przysługuje do 30 września.

Zachęcamy Rodziców/Opiekunów do składania wniosków drogą elektroniczną. Dla naszej szkoły został przygotowany dedykowany link, który usprawnia proces wyrobienia Karty Ucznia.

Link  dedykowany wyłącznie dla Państwa placówki to: https://kartaucznia.ztm.waw.pl/6db15eaa

W załączeniu przekazujemy również " Instrukcję " do elektronicznego składania wniosków.

Karta_Ucznia_Instrukcja_-Pierwsza_Karta.docx

Aktualny wniosek papierowy o wydanie karty

Wniosek_Karta_Ucznia_2021.pdf

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W tym roku mija 4 lata od wydania pierwszych Kart Ucznia, których termin ważności kończy się w dniu 30 września 2021 r.

W celu usprawnienia operacji wymiany nośników oraz przedłużenia uprawnień, Zarząd Transportu Miejskiego przygotował specjalny link https://kartaucznia.ztm.waw.pl/6db15eaa

Zarząd Transportu Miejskiego dołoży wszelkich starań, aby wszystkie wnioski o Karty Ucznia złożone do 23.05.2021 zostały dostarczone do szkół przed pierwszym dzwonkiem nowego roku szkolnego.

Rozpoczęcie roku szkolnego będzie doskonałym momentem na otrzymanie nowej Karty Ucznia w szkole.

Karta_Ucznia_Instrukcja_-Przedluzenie.docx