•  ROK SZKOLNY  SUKCES  ORGANIZATOR PRZEDSIĘWZIĘCIA ZDOBYWCA SUKCESU  OPIEKUN

2022/2023

Honorowe Wyróżnienie Prezydenta Miasta Warszawy za działania Biblioteki szkolnej za projekt “Szkoła z pomysłem na rozwijanie pasji czytelniczych”  Prezydent Miasta Warszawy

Nauczyciele bibliotekarze:

Anna Smoleń

Anna Jastrzębska

________
      2022/2023 Wygrany Projekt Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych  “Mam prawo znać prawo”   Biuro Edukacji Warszawa

_______
      2022/2023 Zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Literacko - Plastycznym "Zwierzęta w rodzinie" Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie Uczeń klasy 2b - Wojciech D.

Beata Fus-Grzymkowska

2022/2023 Zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Literacko - Plastycznym "Zwierzęta w rodzinie" Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie Uczennica klasy 1d - Amelia Cz.

Beata Fus-Grzymkowska

2022/2023 Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literacko - Plastycznym "Zwierzęta w rodzinie" Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie Uczeń klasy 8h - Fernando M.

Beata Fus-Grzymkowska

2022/2023 Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literacko - Plastycznym "Zwierzęta w rodzinie" Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie Uczennica klasy 4d - Emilia Cz.

Beata Fus-Grzymkowska

2022/2023 Zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Literacko - Plastycznym "Portret bohatera literatury dziecięcej" Szkoła Podstawowa nr 3 w Czeladzi Uczennica klasy 3a - Natalia W.

Beata Fus-Grzymkowska

2019/2020 Wygrany Ogólnopolski Edukacyjny Projekt Mam prawo, prawo masz i Ty, prawo mamy MY”. Fundacja "Dajemy dzieciom siłę"

Nauczyciele bibliotekarze:

________
      2018/2019 Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "W obronie orła. Portrety zagrożonych gatunków zwierząt na 100-lecie Niepodległości Polski" WCIES Uczeń klasy 2a - Wojciech B. Dorota Guba
      2018/2019 Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "W obronie orła. Portrety zagrożonych gatunków zwierząt na 100-lecie Niepodległości Polski" WCIES Uczenica klasy 5e - Gabriela R. Dorota Guba
      2017/2018 Główna nagroda - statuetka Pegaz za ogólnopolski projekt “Zbieraj makulaturę ratuj konie”

Miasto Stołeczne Warszawa

Klub Gaja

_________
      2017/2018 Główna nagroda Prezydenta Miasta Warszawy - statuetka Drzewo za warszawski projekt "Święto drzewa – milion drzew dla Warszawy”

Miasto Stołeczne Warszawa