• Acta and Play

• Szanowni Rodzice,

Zapraszamy do filmowej, prezentacji naszych zajęć z Dramy - https://youtu.be/PoiI0BN058Q

Prezentujemy Państwu innowacyjne zajęcia, które oparte są o system dramy i improwizacji aktorskiej. Prowadzone są według programu opracowanego przez zespół psychologów, pedagogów oraz aktorów. Celem naszych zajęć jest rozwijanie w dzieciach wysokiej samooceny, asertywności oraz umiejętności współpracy w grupie.

Dzięki zajęciom dzieci stają się bardziej pewne siebie, spontaniczne, otwarte. Na co dzień przejawia się to tym, że chętniej zgłaszają się do odpowiedzi w szkole, potrafią odważniej wygłosić swoje zdanie, asertywnie odmówić swoim rówieśnikom, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Cele, które stawiamy sobie w pracy z dziećmi są dla nas bardzo istotne, wiemy też, że najlepiej można je osiągnąć współpracując z rodzicami. Dlatego też w każdym roku z końcem semestru wysyłamy pisemne sprawozdania podsumowujące pracę i postępy każdego z dzieci w grupie. Raz w roku organizujemy także lekcje pokazowe dla rodziców, na których pokazujemy nasz system pracy, prowadzimy indywidualne rozmowy oraz prezentujemy już poczynione postępy dzieci.

Organizujemy również bezpłatne zajęcia pokazowe dla Państwa pociech, dzięki którym dzieci mają możliwość aktywnego w nich udziału oraz bliższego poznania naszej metody pracy. Nasze zajęcia pokazowe bardzo wspierają integracje klasy na początku roku szkolnego.

Zapisy na zajęcia prowadzimy pod adresem: https://www.dramadladzieci.pl/zapisy

Po dokonaniu zapisu odzywamy się do Państwa z proponowanym terminem zajęć dla Państwa dziecka, jeśli go Państwo zaakceptujecie, rozpoczynamy zajęcia z początkiem października.

Zapraszamy Państwa również do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie więcej informacji o naszej metodyce oraz filmy z zajęć, biogramy prowadzących i wiele innych informacji: www.dramadladzieci.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci na nasze zajęcia Act and Play!

Tomasz Marciniak

Act and Play