• Warszawskie Konkursy Multimedialne - edycja 2023/2024

• 14.12.2023 21:18
        • Zapraszamy do udziału w Warszawskich Konkursach Multimedialnych – edycja 2022/2023 organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 210 w Warszawie dla IV - VIII warszawskich szkół podstawowych.
          XVIII WARSZAWSKI KONKURS MATEMAT YCZNO – INFORMATYCZNY „Multimedialna Matematyka”,
          VII WARSZAWSKI KONKURS PRZYRODNICZO – INFORMATYCZNY „Multimedialne Nauki Przyrodnicze”,
          VI WARSZAWSKIM KONKURSIE JĘZYKOWYM „Multimedialny Język Angielski”,
          III WARSZAWSKIM KONKURSIE JĘZYKOWYM  „Multimedialny Język Niemiecki”
          III WARSZAWSKI KONKURS POLONISTYCZNY „Multimedialny Język Polski"

Konkursy odbywają się pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy.
          Szkoła Podstawowa nr 210 stara się również, aby przedsięwzięcie, tak jak w poprzednich latach, zostało dopisane do wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły.

regulamin >>
          zogdy rodziców >>

• Konkurs ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY

• 24.11.2023 07:37
        • Konkurs ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY adresowany jest do dzieci uczęszczających do warszawskich szkół podstawowych.
          Prace będą oceniane w dwóch kategoriach:
          kategoria I – uczniowie klas 0- III
          kategoria II – uczniowie klas IV-VIII
          Przedmiot konkursu. Bożonarodzeniowy aniołek:
          - praca przestrzenna,
          - wysokość aniołka nie powinna przekraczać 35 cm.
          - praca indywidualna

Aniołki bożonarodzeniowe będą oceniane według następujących kryteriów:
          - fantazja i pomysłowość twórców,
          - dobór i wykorzystanie materiałów (np. papier, styropian, glina, masa solna, cekiny, brokaty, artykuły spożywcze, piórka),
          - wkład pracy,
          - estetyka pracy,
          - samodzielność wykonania pracy.

ZW WZGLĘDU NA KONIECZNOŚC DOSTARCZENIA PRAC DO ORGANIZATORA - PRACE W SALI 139 SKŁADAMY DO 1.12.2023 r.
          Zgody nie są wymagane - przesłanie pracy jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację pracy i dane autora w przypadku wygranej.
          Zapraszam
          Katarzyna Kosińska
        • Warszawskie Konkursy Multimedialne - edycja 2022/2023

• 09.12.2022 19:02
          • XVII WARSZAWSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNO – INFORMATYCZNYM „Multimedialna Matematyka”,
          • VI WARSZAWSKIM KONKURSIE PRZYRODNICZO – INFORMATYCZNYM „Multimedialne Nauki Przyrodnicze”,
          • V WARSZAWSKIM KONKURSIE JĘZYKOWYM „Multimedialny Język Angielski”,
          • II WARSZAWSKIM KONKURSIE JĘZYKOWYM  „Multimedialny Język Niemiecki”
          • II WARSZAWSKIM MULTIMEDIALNYM KONKURSIE POLONISTYCZNYM „Dzieła Wielkich Mistrzów Odczytane po Nowemu”

Konkursy odbywają się pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy.

Konkursy odbywają się pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty
          oraz Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy.

Prace należy przekazać do 21 IV 2023 r. do swojego nauczyciela przedmiotu.

regulamin konkursu >>
          zgody rodziców >>