• Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2022 - podsumowanie

• Zwycięzcy konkursu "Sowa biblioteczna":

I miejsce: Wojciech Dudziński - klasa 2b

II miejsce: Szymon Barcikowski - klasa 1a

III miejsce: Adrian Kalinowski - klasa 4c

Wylosowane szczęsliwe numerki z nagrodami powieszone są na drzwiach biblioteki.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród 22 listopada 2022 r.

Dorota Guba

Beata Fus-Grzymowska

• Certyfikat dla szkoły

• Miło nam poinformować, iż nasza szkoła uzyskała Certyfikat za udział w Ogólnopolskim projekcie dla szkół podstawowych Szkoła z Innowacją Pedagogiczną Polskiego Towarzystwa Dysleksji "Jesteśmy różni, uczymy się razem", serdecznie gratulujemy i dziękujemy społeczności szkolnej!!!

Szkolni koordynatorzy projektu: Anna Sulkowska, Magdalena Tybuś.

• WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO  W ROKU SZKOLNYM 2022/2023
          • WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego to bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze przedstawiające ich pomysły, propozycje, a także konkretne działania. W czwartek 20 października odbyła się autoprezentacja kandydatów do Rady i Zarządu Samorządu Uczniowskiego klas IV-VIII. Każdy z kandydatów miał możliwość zaprezentowania się, przedstawienia swojego programu wyborczego, jak również udzielenia odpowiedzi na pytania wyborców.

Nadzór nad przebiegiem wyborów sprawowali nauczyciele: p. Inga Tomasiak, p. Aneta Rzeszutek i p. Róża Chylak.

Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono nowy skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023.

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W KLASACH 4-8 BĘDĄ REPREZENTOWALI:

1. Paweł Bokiniec kl. 7e – przewodniczący

2. Dominika Sieńko kl. 8e – zastępca przewodniczącego

RADĘ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO BĘDĄ REPREZENTOWALI:

1. Aleksandra Skwarek kl. 8f – reprezentantka klas ósmych

2. Marta Pacholczyk - Masiukiewicz kl. 7c – reprezentantka klas siódmych

3. Helena Łosicka kl. 6e – reprezentantka klas szóstych

4. Iga Kuryłowicz kl. 5 d – reprezentantka klas piątych

5. Zofia Rokicińska kl. 4e – reprezentantka klas czwartych

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz szkolnej społeczności.

Hanna Lankiewicz