• KONKURS LITERACKI na rymowankę, wiersz "112 - TEN NUMER RATUJE ŻYCIE"

• 24.11.2023 07:45

KONKURS LITERACKI
        „112 ten numer ratuje życie”

Organizatorem konkursu jest Miasto Stołeczne Warszawa  - Stołeczne Centrum Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Warszawy

Cel konkursu:

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:
        1. Uczniowie klas 4 - 6
        2. Uczniowie klas 7 - 8

Z każdej kategorii będą wybrane po trzy prace (łącznie sześć prac może szkoła wysłać)

ZADANIE KONKURSOWE:
        1. Forma literacka -  napisanie wiersza lub rymowanki
        2. Temat - artystyczne przedstawienie wizji autora dotyczące europejskiego numeru alarmowego 112 z zachowaniem szacunku dla tematyki konkursu
        FORMA PRACY:
        1. Wydruk komputerowy na kartce formatu A4
        2. Co najmniej 8 wersów i nie więcej niż 16 wersów (nie więcej niż 1200 znaków)
        3. Praca może być wzbogacona ilustracją lub ilustracjami (stworzone własne)
        Pracę można wydrukować i przynieść do Biblioteki lub wysłać na adres email: biblioteka357@gmail.com       do 09.01.2024 r.

Do pracy należy dołączyć KARTĘ ZGŁOSZENIA podpisaną przez rodzica/opiekuna prawnego (do odbioru w Bibliotece szkolnej).

Praca nie może naruszać praw autorskich ani osób trzecich.
        Dorota Guba
        Beata Fus-Grzymkowska