• KONKURS PLASTYCZNY pt. Kartka urodzinowa dla Mikołaja Kopernika

• 19.02.2024 10:34
      • Konkurs plastyczny, którego organizatorem jest Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 357 w Warszawie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
      • Kim byłby Kopernik, gdyby żył w naszych czasach? Czy dalej byłby naukowcem, nauczycielem? W ciągu 551 lat od urodzin Mikołaja Kopernika sporo się zmieniło, jednak mimo upływu czasu wciąż pozostaje on najbardziej znanym Polakiem. Jego naukowe dokonania zapisały się na kartach historii, dlatego wciąż obchodzimy rocznicę jego urodzin.
        Z tej okazji wspólnie spróbujemy zastanowić się czego, moglibyśmy życzyć astronomowi, gdyby żył w naszych czasach! Doskonałą do tego okazją będzie konkurs plastyczny „Kartka urodzinowa dla Mikołaja Kopernika”! Poza dawką kreatywności, którą uwolnimy podczas tego twórczego wyzwania, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.