• Warszawskie Konkursy Multimedialne - edycja 2023/2024

• 14.12.2023 21:18
      • Zapraszamy do udziału w Warszawskich Konkursach Multimedialnych – edycja 2022/2023 organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 210 w Warszawie dla IV - VIII warszawskich szkół podstawowych.
        XVIII WARSZAWSKI KONKURS MATEMAT YCZNO – INFORMATYCZNY „Multimedialna Matematyka”,
        VII WARSZAWSKI KONKURS PRZYRODNICZO – INFORMATYCZNY „Multimedialne Nauki Przyrodnicze”,
        VI WARSZAWSKIM KONKURSIE JĘZYKOWYM „Multimedialny Język Angielski”,
        III WARSZAWSKIM KONKURSIE JĘZYKOWYM  „Multimedialny Język Niemiecki”
        III WARSZAWSKI KONKURS POLONISTYCZNY „Multimedialny Język Polski"

Konkursy odbywają się pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy.
        Szkoła Podstawowa nr 210 stara się również, aby przedsięwzięcie, tak jak w poprzednich latach, zostało dopisane do wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły.

regulamin >>
        zogdy rodziców >>