• ŚWIETLICA ZAPRASZA DO WSPÓLNEJ AKTYWNOŚCI

Drodzy Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 357,

informujemy,że świetlica pracuje z pełnym zaangażowaniem każdego dniasmiley

W aplikacji Teams, przy każdej klasie I, II i III założone są kanały "Świetlica". Wychowawcy świetlicy utrzymuja stały kontakt  z uczniami i przesyłają różne propozycje aktywności zgodnie z Tematycznym planem pracy świetlicy.

Tygodniowe tematy do pracy z dziećmi są zamieszczone w zakładce "Świetlica" na stronie szkoły. Każdy temat jest na bieżąco realizowany i jest przesyłany na kanały "Świetlica" przy każdej klasie.

Klasy IV,V, VI kontaktują się z Wychowawcami poprzez Dziennki Librus. Tam też zamieszczane są propozycje aktywnosci w chwilach wolnych lub zwyczajnej nudy.

Pozdrawiamy serdecznie, życzymy zdrowia i oby nasze propozycje dostarczyły Wam wielu pomysłów na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny i oby nie opuścił Was humor w tym trudnym czasie.

Zespół Wychowawców świetlicy

***********************************************************************************************************************************

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z prac plastycznych. Zostały one wykonane przez uczniów w czasie wolnym od zajęć, podczas pobytu w domach, w ramach aktywności zaproponowanych przez Świetlicę.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i krótkiego filmiku!

Prace_plastyczne_wykonane_przez_Swietliczakow_podczas_nauczania_zdalnego__.pdf

Filmik----->VID_20200424_164026.mp4