• LATO W MIEŚCIE 2024

14.05.2024 r.

26.05.2024 r.
          godzina 24:00 (niedziela)

Rejestracja (logowanie się) w systemie kandydatów pod adresem: warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

28.05.2024 r.
          godzina 16:00 (wtorek)

Informacja w systemie o kandydatach zakwalifikowanych
          i niezakwalifikowanych.

29.05.2024 r.
          godzina 8:00 (środa)

11.06.2024 r.
          godzina 16:00 (wtorek)

1. Pobranie z systemu karty kwalifikacyjnej do każdej szkoły/placówki, do której kandydat został zakwalifikowany (jedna karta na jeden turnus).
            Dokonanie opłaty za żywienie i opiekę.

oraz

1. Potwierdzanie woli udziału w Akcji, w każdej szkole/placówce, do której kandydat został zakwalifikowany poprzez złożenie:
            - karty kwalifikacyjnej (jedna karta na jeden turnus) wraz załącznikami - potwierdzenie opłat za żywienie i opiekę lub zaświadczenie o zwolnieniu z opłat.
            Złożenie karty w szkole/placówce jest warunkiem udziału w Akcji.

17.06.2024 r.
           godzina 12:00 (poniedziałek)

Publikacja (w systemie) listy kandydatów, którzy potwierdzili wolę udziału.
          Ostateczną decyzję o przyjęciu do Akcji podejmuje organizator wypoczynku.

18.06.2024 r.
          godzina 12:00 (wtorek)

Publikacja wolnych miejsc.

Rekrutacja na wolne miejsca

1. Zapisy w ramach rekrutacji na wolne miejsca odbywają się:
          • tylko do FPE, dysponujących miejscami;
          • zgodnie z harmonogramem; tj. trwają od 18.06.2024 r. od godziny 12:00 do czasu zakończenia Akcji „Lato w Mieście” 2024;
          • na podstawie zgłoszenia tj. wypełnionej przez rodzica/opiekuna prawnego kandydata karty kwalifikacyjnej, którą można pobrać ze strony elektronicznego systemu zgłoszeń znajdującego się pod adresem:
          • warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl lub otrzymać w FPE.
          1. Rodzice/opiekunowie prawni kandydata, który nie brał udziału we wcześniejszych zapisach, a chcą ubiegać się o przyjęcie dziecka do Akcji z uzupełnioną i podpisaną kartą kwalifikacyjną zgłaszają się do FPE, która dysponuje wolnymi miejscami. Dokonują opłat zgodnie z informacją uzyskaną w FPE lub składają zaświadczenie o zwolnieniu z opłat. O przyjęciu decyduje organizator wypoczynku.
          2. Rodzice/opiekunowie prawni kandydata, który brał udział we wcześniejszych zapisach, został przyjęty, a rodzice/opiekunowie prawni kandydata chcą ubiegać się o przyjęcie dziecka do innej FPE są zobowiązani do złożenia pisemnej rezygnacji w FPE, w której została złożona karta kwalifikacyjna i potwierdzenie opłat. Następnie rodzice/opiekunowie prawni kandydata zgłaszają się do FPE, która dysponuje wolnymi miejscami z uzupełnioną i podpisaną kartą kwalifikacyjną. Dokonują opłat zgodnie z informacją uzyskaną w FPE lub składają zaświadczenie o zwolnieniu
            z opłat. O przyjęciu decyduje organizator wypoczynku.
          3. Rodzice/opiekunowie prawni kandydata, który brał udział we wcześniejszych zapisach i nie został przyjęty, a rodzice/opiekunowie prawni kandydata chcą ubiegać się o przyjęcie dziecka do Akcji zgłaszają się do FPE, która dysponuje wolnymi miejscami, z uzupełnioną i podpisaną kartą kwalifikacyjną. Dokonują opłat zgodnie z informacją uzyskaną w FPE lub składają zaświadczenie o zwolnieniu z opłat. O przyjęciu decyduje organizator wypoczynku.
          4. Rodzice/opiekunowie prawni kandydata, który brał udział we wcześniejszych zapisach, został zakwalifikowany, ale rodzice/opiekunowie prawni kandydata nie potwierdzili woli, tj. nie złożyli karty kwalifikacyjnej wraz z potwierdzeniem dokonania opłat/zaświadczenia o zwolnieniu z opłat w terminie określonym w harmonogramie, a chcą ubiegać się o przyjęcie dziecka do Akcji z uzupełnioną i podpisaną kartą kwalifikacyjną zgłaszają się do FPE, która dysponuje wolnymi miejscami. Dokonują opłaty zgodnie z informacją uzyskaną w FPE lub składają zaświadczenie o zwolnieniu z opłat. O przyjęciu decyduje organizator wypoczynku.
          5.

18.06.2024 r.

godzina 12:00 (wtorek)

Zapisy na wolne miejsca w godzinach ustalonych w danej szkole/placówce.

Rodzic/opiekun prawny zgłasza chęć udziału dziecka w Akcji     w szkole/placówce dysponującej wolnymi miejscami.

Decyzję o przyjęciu do Akcji podejmuje organizator wypoczynku.